View Single Post
  #5007 (permalink)  
Vechi 05 aug 2013, 21:55:23
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Ai gasit? Ti-ai luat?

Eu sunt multumita ca am reusit sa fac curat in toata casa, sa spal doua masini de rufe, mi-am schimbat cearsafurile, am facut dus, m-am epilat.

Acum urmeaza sa plec sa fac niste cumparaturi pentru frigider!

Ieri a fost foarte dragut cu Diana si cu Ralu. Sa ma tot intalnesc cu slabute, daca e asa

Pupici tuturor si o duminica frumoasa!
Uau ce surpriza placuta, ai fost harnicuta pana la urma.
Bravo, asa de bine te simti DUPA ce termini...
Imi vine si mie randul, maine poimaine sa nu mai am discutii...

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul


Tu iti incepi ziua cu planuri de sport, eu mi-am inceput-o cu niste galuste cu prune de mi-au stat pe creier de cand am vorbit. Ralu e de vina ca mi-a zis unde sa le gasesc, in niciun caz eu ca m-am dus dupa ele la 40 de grade, tarandu-ma si sapand in frigiderul cu produse congelate ca un arheolog disperat.

Bravo pentru reinnoitul abonamentului, astept cu nerabdare sa aud si de rezultate.

Ma bucur ca v-am vazut, se cerea sa va spun asta, sunteti asa vesele si pur si simplu... ALIVE! Daca v-as vedea mai des cred ca mi-ar reveni si mie pofta de viata, ca pofta de mancare e mereu prezenta.

O zi buna la munca si pe langa!

Atata am de zis.

Si o intrebare, au fost bune, aham?

Eu nu am avut timp si nu am ajuns pana la postasul lui Simi dar si la 50 de grade ma duc zilele astea, evident.

Multumim de complimentul dragut scumpa, just for fun, nu suntem nici noi asa tot timpul... cel putin mai am si eu momentele mele hard core sad, pe care le stii de fapt si de la telefon...



BUT moving on...


Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Ma bucur ca ai scris! Mi-era teama ca am acaparat discutia si nu ti-a placut de noi

Mai, au fost bune galustele? Ok, move on Te fac o provocare la genuflexiuni? Pe principiul flapjacks in loc de jumping jacks (avem si inside jokes acum).

Ar trebui sa ne vezi mai des, asa cum ti-am propus si eu, si Ralu, sa te muti aici (de parca ar fi cel mai simplu lucru din lume!).

Te pup cu drag si imi pare foarte bine ca te-am cunoscut LIVE.
Si eu ma bucur ca a scris, same feeling.
Exact, za jack joke!!


Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Raport final:

cina a fost 3 mentos

Am mers 3 ore la shopping dupa cadoul unei colege (da, iar zile de nastere!) si sunt foarte multumita de ce am cumparat.

Am facut 30 de genuflexiuni, exercitii pentru brate aprox 9 minute, si programul de 8 minute abs. Imi e rusine cat de mult am transpirat de la atata lucru!!! Am facut un dus, mi-am pregatit mancarea pentru maine.

Imi duc de dimineata masinuta la revizia de 6 ani, sper sa fie totul ok, ca costa destul si fara probleme suplimentare...

Mi-am cumparat si eu niste lucruri ca de, am trecut prin atatea magazine. O oja (ar trebui sa ma opresc), 3 rimeluri (verde, turcoas si mov, de cand nu mai gasisem!!!), si un plovaras cu nasturi si o pijama, ambele de la auchan, unde sunt reduceri la haine, asa ca pe astea 2 am dat 40 de lei!!!

In seara asta incerc sa termin frumoasa carte pe care o citesc de 2 saptamani (am o scuza,are 700 de pagini), si eventual sa incep alta.

Pupici tuturor!
Spor la citit, bravo pentru genoflexiuni, si CE OFERTA au cei de la ... mama miaaa!!! De ce nu stau mai aproape... Nu-mi iei si mie o pijama?

Te pup!
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]