View Single Post
  #5007 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 11:58:18
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna fetele....o zi pe placul fiecareia....
Eu de dimineata m-am simtit tare rau....am baut suc de mar si am pus si o gutuie mare care cred ca nu mi-a priit...m-am abtinut sa nu vomit....acum parca s-a mai liniustit raul....azi am multa treaba l;a serv....va pup pe toate..
Fulgule sa-i traiasca fetita prietenei tale si sa fie sanatoasa iar bunul Dumnezeu sa-i calauzeasca pasii in viata...
Buna Angi drag ,imi pare rau ca nu te-ai simtit bine dimineata ! Sper ca acum esti ok si raul a mai trecut ! Multumesc pentru urari iubita !
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna Fulg drag si scumpo zi frumoasa si tie si plimbare placuta
Acusica plec ,deja sunt imbracata si nu imi vine sa ma despart de voi !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

M-au chemat pe la ora 4.15,dar nu am fost,vom merge intr-un weekend.
Foarte bine ai facut !
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Sa vezi ce am patit eu saptamana trecuta,am inceput o gutuie pe seara ma uitam la un film si am uitat sa mai mestec cum trebuie si s-a dus rau am ramas fara aier ,am baut apa vreo 600 ml( am pahar gradat )si degeabaam zis ca sun la 112 si gata cu mine ce o fi o finu ma gandeam decat la copii
Hei nu este de glumit cu asta ! Dar tot imi vine sa glumesc zici ca erai alba ca zapada si trebuia sa vina printul sa te sarute ! Nu ca nu sunt zdravana la cap tu erai sa o patesti si eu rad ca nebuna ! Am ras ca si mie mi s-a intamplat cu o bucata de mar acum cativa ani si eu cum glumesc mereu al meu a crezut ca nu am nimic si el zicea ca este printul si vine si eu ma inecasem serios ! Serios acum,sper ca esti bine si nu te ustura pe gat sau te doare,pe mine m-a durut atunci 2 zile !
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Suntem departe ca distanta ,dar sumtem aproape cu sufletul
Bine zis !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]