View Single Post
  #5009 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 16:59:07
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Sa-ti fie de bine Roxy ! Foarte usoara papa ta ! Eu acum am dat-o pe nectarine !

Ce fain...abia astept sa vina al meu..sa mergem la o piata mai de departe..sa iau fructe multe..as manca numai fructe.
Azi cand am mers la masa ..erau acasa numai mama si fratemiu .
SI s-au luat de mine..in sensul ca mama mi-a povestit de nu stiu ce emisiune de la tv..despre una anorexica..iar fratemiu, cand am stranbat nasul la carne...mi-a zis ca nu am voie sa scot de tot din alimentatie carnea..ca nu e sanatos..
Le-am zis..HO..ca nu vrea nimeni sa mai slabeasca..Nu prea m-au crezut. Habar n-au ei ce si cat pap..ca daca ar vedea s-ar cruci..ar zice sa sunt la ingrasat.


Aici Angela sunt de acord cu tine ! Caro poti sa te superi pe mine ! Dar ai gresit ca ai vrut sa suni ! Dar ce spun eu ca la cum ma cunosc asa as fi facut si eu ! Mai bine tac din gura ! Numai gura este de mine !
Si eu sunt la fel..buna la teorie...dar practica..Cel putin in problemele sentimentale..la restul ma tin tare.

Ah si inca ceva funny..
Am mers acasa pe jos..and sa plec..pac ploaie, ca nu mai plouase de mult timp.. SI am luat taxiul. Cand sa ajung acasa..suna telefonu..fratemiu..vezi ca ai luat si telefonul mamei.(sunt la fel, numai poza de pe desktop difera).. ZIc nene..vezi ca ne intoarcem..si uite asa...m-a plimbat prin oras cu taxiul..care apropo s-a scumpit..
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]