View Single Post
  #5015 (permalink)  
Vechi 18 mar 2012, 16:43:24
Almi Ingerash's Avatar
Almi Ingerash Almi Ingerash este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 feb 2012
Locaţie: Navodari, Romania
Vârsta: 37
Dieta: ~1300 calorii, Dieta Hipocalorică Personalizată
Date: 169cm, 77.2kg
Mesaje: 274
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (II)

hello!

am ajuns și eu acasă în sfârșit sunt frântă

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul


Ia-ma si pe mine
iubita dacă erai mai aproape ieșeam împreună

Citat:
Anterior postat de frumusikapro Vezi mesajul
Am revenit am avut o zi plina, mai am cateceva de facut si gata pe azi :* .Almi tu nu esti tipa cu blogul cu unghii?
da, am un blog cu unghii și nu numai

ioana87dacă faci sală de puțin timp, e normal să apară mai mult pe cântar nu te speria și continuă.. să nu te lași că poți văd că nu ții o dietă anume poți mânca cum măsură puțin din ce e bine să nu consumi.. atât cât să nu-ți mai plouă-n gură (o gură mică nu se întâmplă nimic).. cel puțin până trece perioada de tranziție între stilul pe care îl aveai înainte și cel sănătos.. organismul fiind obișnuit cu de toate, riști mult dacă tai totul așa deodată.. acum nah, depinde de persoană, de metabolism, de voință.. tu te cunoști mai bine, dar părerea mea este că niciodată nu trebuie să-ți pară rău că ai mâncat ceva.. poți face 30 de minute de aerobic (asta așa ca... „pedeapsă” dacă vrei ). te pup și capul sus, nu te lăsa de sport chiar dacă cântarul arată mai mult

vă pupicesc pe toate
__________________
Almi Ingerash, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2496 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1979 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1463 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]