View Single Post
  #5018 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 17:17:11
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Emy dar ce noroc aveti cu nenea Monti !
Degeaba crezi ca m-am "aciuat" eu acolo?
Sa stii ca si la mine este la fel ! Cand pap mai multe fructe dulci ,nu se vede a doua zi si pe urma ma trezesc ca dupa cateva zile arata mai mult chiar daca cu o zi inainte nu mancasem mai putin !
Asa repede Emy sa ne mutam ? O fi de la net ceva ?
Cred ca e netul meu..e prea devreme pt mutat
[QUOTE=incognito;249604]Pai data trecuta aveam vreo 2000 si ceva de pagini parca nu??
Nu se incarca greu ..La mine netul e problema.
dap, sieu cred la fel acum ca ma gandesc mai bine
A deci 1-2 pahare de bere pe luna = bere conforma .. Ce tare..
M-am exprimat eu gresit..berea e permisa in limite
As bea si eu un pahar de vin rosu..dar una n-am voie de la argila(acum un pahar n-o fi foc)..si 2 nu am decat un vin rosu dulce..care sta bibelou pe bar ca nu-mi place..
Am descoperit ca semanam f mult, Roxy, nici mie nu-mi place dulce, ci sec si receChiar daca al meu face alergie cand vede ca bag vinul in frigider, zice ca-l stric..are dreptate, vinul rosu se bea la temperatura camerei, da fiecare are piticii lui

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Am facut ieri Zumba sculpt and tone cu greutati..si azi..e prima data cand am febra de la zumba
Sa vezi ce corp beton o sa ai..barem al tau vede au ba?Al meu ved eorice schimbare..in bine sau in rau
Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul
Doamne ce vis...ma indragostesc numai cand citesc ...
O duminica la fel de placuta ca si sambata iti urez !
S-a facut 5 jumate, nu mai dorm dar ma duc un pic cu al meu la tv, si deseara iesim iar, o seara buna si voua fetelor, ne vedem maine
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]