View Single Post
  #5019 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 17:23:39
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Speram sa vad poze cu mata Fulgutei....in pielea goala....
O sa vezi Angela ! Un pic de rabdare sa imi cumpar aparatura mai buna !
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna, dragele mele, sunt cam obosita si un pic ametita de la 2 pahare de vin de la pranz
A fost o zi minunata azi, ne-am plimbat cu moto si am stat la vorba lunga cu niste amici..ca de obicei in weekend
Caro, ma aliniez si eu cu tine la bataita, dar nu am avut pur si simplu timp pt MdAm baut o apa minerala la bar, si ca sa vezi ce nebuna sunt am furat un pliculet de dulcificant sa-l analizez cu fetele de la MOntydaca e conform, sa pot bea si eu un ceai sau o limonada naturala data viitoareAsa...la md meu scrie Juma de kil de apa mineralaSi am ajuns la pranz cu o foameeeMi-am scos parleala cu una bucata imensa de vita la gratar si salata, plus 2 pahare de vin(mici)A fost un visM-am uitat pe ambalaj la carne, bucata mea, cu os, avea 470 de gr..fara os cam 400 credHugeeeeee!!Da fara paine merge
Fug sa citesc pe aici, si pe urma vreau sa dorm o ora, diseara iesim iar ca aseara, lamare..ce frumos a fost fetelor, cu luminile orasului care se reflecta in mii de culori in apa, clipocitul si marea pana la picioarele noastre..
Va pup si o duminica placuta in continuare!
Atat pot spune ! Ma bucur din tot sufletul pentru tine ! Cu mancare nu imi fac griji ca si Roxy voi stiti ce si cum ! Odihna placuta si o seara minunata ! Sa va iubiti mult Emy !
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Scuze c-am disparut, am stat nitel pe pat, ma doare spatele, cred ca se anunta rusii, ca e timpul
Sper ca ai luat ceva ! Si stai cuminte in patut !
Angi Cred c-ai facut o incizie in creierul meu si mi-ai aflat planurile Exact asa am de gand sa fac, sau cel putin asta imi doresc Sa arat super extra mega cand ma duc acasa si "intamplator" sa-l intalnesc, sa-l incing bine-bine si-apoi sa-l las cu buza umflata
Asa sa faci ,asta daca o sa poti ! Ca zis si eu zic multe !
Aline, sa nu zici ca suntem rele, noi, femeile
Si inca cum ! Rele rau !
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Pup, Fulga, eu iau ceaiul ca de obicei, imi face bine dupa bucatoaica de carne, m-am umflat la maxim, cred ca cina mea vor fi 3 frunze de salata aziAm vazut ce minunatii ai facut tu acolo
Pup, Fulga, chiar a fost
Ia ce vrei Emy numai sa-ti fie bine ! Normal vrei ceva usor sa te scoti ! Ma bucur !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]