View Single Post
  #506 (permalink)  
Vechi 22 iun 2012, 18:27:52
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie

Citat:
Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca Vezi mesajul
1,3 kg de vinerea trecuta pana azi dimi.
13,6 kg din 26 aprilie -de la 106,6 kg !
Mi-am schimbat si lenjeria intima ,am luat masuri mai mici ,nu mai am asa mare pieptul,curand am promisiuni sa vina cineva la mine sa ma pozez ,o diferenta considerabila fata de anul trecut ..cand aveam trei burti ,acum am ....doua !!(ha!ha ! )
Azi iar sunt happy!
La fel va doresc si voua !
Mult succes !
Citat:
Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca Vezi mesajul


Da asa e procedeul .....!
A dat proba la sectia Patrimoniu al Seminarului Teologic ,ii place pictura ,istoria ,....sunt multe profile ...restaurari ...E mai meticulos ,mai linistit ...si -l ,,vad '' la acest liceu,facultatea e decisiva insa ...dar mai e pana acolo....Multumesc pentru incurajari,multumesc pentru urari si da ,fetita ta sa traga tare....mai ales clasa a opta ....e un an dificil !La noi asa a fost ! Succes !
Felicitari Vio !!! acum inteleg de ce a dat o proba eliminatorie baiatul....merge la teologie.Frumos !!! Sa-l ajute D-zeu sa-si indeplineasca visul.Noi mai avem un an de gandire,insa ideea e ca vrea partea reala s-o urmeze.Pentru facultate e prea devreme ,chiar daca ea se viseaza medic stomatolog.Optiunile se schimba pana atunci.Cat priveste dieta ..pentru tine numai FELICITARI meriti !!!Cert e ca cine se tine de treaba rezultatele nu intarzie sa apara.O sa incep si eu dieta dupa ce vin din vacanta .Pana atunci stau asa.sa ai o zi frumoasa si asteptam poze.!!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.