View Single Post
  #506 (permalink)  
Vechi 27 sep 2012, 10:33:12
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul
vidia,eu am miopia mare -4.5 ..lentilele tb subtiate si mai multe figuri ..adica protectii ..ajung peste 1000 ron ...iar cu operatia nu rezv nimic ...imi mai scade miopia dar tot port ochelari
ce papica buna faci
si eu ma gandeam la niste ciuperci umplute cu branza ..mai vedem
spor la bucatarit
eu am facut 30 min/bici ..fug la ordine ,teme ,preg acte,dus copila la scoala,finante si mai vedem
Am inteles ,pai de ce nu se rezolva cu operatia ,eu cunosc pe cineva care s-a operat la Buc avea -7 la ambii ochi si i-a reusit dar a scos bani grei din buzunar a facut cu laser si a dat pentru fiecare ochi 1350 E,dar a meritat a mai purtat o perioada ochelari de protectie uv si acum e ok nu mai are nimic.PS am scos pestele din cuptor si e o batalie de arome ,la 12 pap si dupa merg la cosmetica fac tratamentul pentru ten
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat