View Single Post
  #506 (permalink)  
Vechi 16 mai 2011, 15:32:09
kika9's Avatar
kika9 kika9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 45
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Wink Re: Eu...slabuta fara stres! - Jurnal kika9

Salutare slabutele!
Iata-ma din nou . Perioada incarcata si toate amestecate.
Eu 52 kg iar cm nu am idee ... in zilele urmatoare voi incerca sa intru la o atentie mai marita in toate sensurile.
Accese mari nu au fost dar nici nu am reusit sa fiu in top... se intampla ... chiar daca nu ar trebui.
Fetelor va multumesc mult ptr vorbele voastre cat timp am lipsit , am intrat de 2-3 ori ptr retete insa nu am stationat.
Din fericire ptr 2 luni am reusit sa gasesc sa tin locul unei fete ce a fost acasa iar eu am castigat un banut in plus, insa timp ptr pc nu am mai avut din pacate, sincer credeam ca am fost uitata, m-am inselat
Oricum, dupa august voi reveni tot mai des printre voi sper eu cu cele 50 kg atat de mult dorite. Continui sa fac sport, mai nou ies la alergat in parc si chiar daca se intampla doar in week-end am reusit sa ma mentin. Nu mai cantaresc nimic, am cele 5 mese chiar daca mai nou cine este din fructe , pana la vacanta mai sunt 2 luni in care sunt convinsa ca imi voi atinge obietivul la kg.
In cuvinte mai simple sunt bine iar probleme mea de exces alimentar se diminueaz tot mai mult (mi-a prins bine munca, m-a ajutat sa nu uit)
Va pup fetelor si promit sa nu mai lipsesc asa mult.
O saptamana buna tuturor
__________________