View Single Post
  #5073 (permalink)  
Vechi 15 nov 2011, 11:40:10
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna seara!Azi am avut o zi proasta, asa ca de inceput de saptamana, lunea nu e ziu amea favorita.Nici iarba nu rasare lunea dar eu sa tin dieta?Am mancat una alta, am avut probleme cu un pachet pe care am vrut sa iltrimitem parintilor, nu am reusit sa ilt rimitem, maine noapte am sperante sa reusesc dar nu stiu cum il duc singura ca e o cutie imensa de cateva kg bune.

Am avut probleme la serviciu, de fapt colega mea a fost azi, a aflat seful, intr-un mod neplacut, ca unul dintre cazati a plecat fara sa achite cazarea si masa.Si problema e ca cea care l-a cazat nu i-a facut o copie dupa buletin si n avem date despre respectiva, ca era o femeie.Si a fost mare scandal din cate am inteles si a spus ca daca nu rezolvam noi pune banii desi nu stiu de ce.Atata timp cat aia a plecat, ca in fiecare dimineata cand pleca si se intorcea seara, si-a lasat bagajele in camera, si-a lasat tot aici, noi de under sa fi stiut ca pleaca de tot, fara sa ne achite?Are 30 de mil, numai bine, ar fi cate 10 de fiecare receptionera)Imi dau demisia daca e pe asa, eu am salariu de 7 mil si abia supravietuiesc, dar sa dau 10 mil pentru ceva ce s-a intamplat nu din vina mea?

Acum sunt la serviciu, e ultima tura de noapte.Aseara a fost placuta tura, cam lnga noaptea dar a trecut.Am constatat ca fratele sefei se da la mine pe fataSI nu debiteaza mintea mea, asa este, au observat si colegii lucrul asta Si nu stiu cum sa il tin departe, pentru ca el nu stie ca managerul e iubitul meu si nu as vrea sa faca vreun gest necugetat.Eu i-am spus ca nu sunt singura si ca am o relatie serioasa dar se pare ca nu ii pasa.Aseara a facut tot posibilul sa imi atinga mana "din intamplare", sa se uite in ochii mei la o distanta foarte mica, sa puna privirea pe mine si sa ramana asa.Ba chiar, dupa ce a facut dus, m-a sunat la receptie sa ma roage sa ii duc niste lucruri in camera si am acceptat.Doar pentru ca e fratele sefei si na..mi-era aiurea sa il refuz, chiar daca nu sunt room-service.Plus ca si ospataritele ii duc mancare in camera, bucatareasa, barmanii.Nu muream daca ii duceam eu un palton.Cand am batut la usa...ce credeti?Era in prosopM-am rosit ca dracu si am plecat spunandu-i la revedere, la care el m-a intrebat daca imi mai e frigSper ca a fost o referiere la frigul de la receptie din cauza caruia mi -sa umflat fata, nu era un apropo

Astazi a venit cu inelele pe degete, par mai logodita asa
Buna Diana!
Foarte tare faza cu fratele sefei
Tinuta sexy "prosopop" e deja cliseu printre femei, la barbati e prima data cand am auzit! Imi si imaginez un tip cu prosop pus ca la femei de la piept in jos si cu altul infasurat turban in jurul capului, stand picior peste picior pe pat!

Acuma sincer, eu nu cred ca inelele alea o sa il opreasca, dar o sa fie de mare ajutor (arme albe) daca o sa incerce sa se dea la tine mai agresiv
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]