View Single Post
  #5079 (permalink)  
Vechi 04 mai 2010, 16:29:44
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Jurnal <Mirabella>

Citat:
Anterior postat de Red_Rose Vezi mesajul
si eu am dispo rea cind am vazut ca e 55 si ceva m-am speriat dar ce-i drept si m-am cintarit intr-un moment aiurea,cind am venit din oras si era mbalonata si inainte inca bausem apa multa.Dar am si mincat ft mult ultimul timp,sanatos poate dar prea mult.
Daca ai mincat seminte crude cite vrio 40 gr nu cred ca te-ai ingrasa de la ele.Eu mi-am cumparat citeva sute de grame si am pus in pungute cite 40 gr cam si imi iau ca gustare la liceu.Am venit numaice de la oras,am mincat salata de varza cu masline,castravete si ciuperci marinate,branza si pituste crocahnte de secara si acum iata n-am putut rezista si am luat 2 patratele de cioco si beau cu cafea.E deja ora 17.Asta e ca cina la mine,diseara o sa alerg si dupa aia o sa mai pap niste fructe si ajunge pe azi ca inca si dimineata am mincat hrisca cu salata in oras si alune.
Si eu maine cred ca merg sa-mi iau cioco. Am o super pofta.
Am acasa cu,cacao dar nu e buna pentru SB.

Trec si zilele acestea rele. Eu m-ai stau putin si pedalez iar,ma simt balonata rau.
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]