View Single Post
  #508 (permalink)  
Vechi 25 apr 2012, 18:41:17
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal de 70 la 58 - Slaba

Citat:
Anterior postat de Ioana slaba Vezi mesajul
Dupa ce ieri m-am simtit mai binisor, si am putut continua cu ziua de PP, aseara am primit lovitura de gratie.

Toata noaptea am stat la toaleta. O tin asa de duminica dupa-amiaza,cand ok cand apa la toaleta.

Apa chioara...toata noaptea. Deci inseamna ca m-am cam intoxicat sambata.

Azi am fost iar lovita de tren,dimineata am mancat 3 felii de paine prajita.Nu mai stateam in picioare, cred ca sunt foarte deshidratata.

Nu pot sa mananc nimic ca stau la baie. La pranz alte 2 felii de paine neagra acum cred ca o sa imi fac o mana mica de orez.

Ps. chiar si acum va scriu din insorita mea baie
tu Ioana, ai facut o toxiinfectie alimentara clar. Mananca orez fiert, o banana, paine neagra prajita si branza sarata..si baga doua-trei ceaiuri de menta. Daca mananci doar chestii din astea nu ai sa te ingrasi (orezul doar fiert..fara nimic altceva..poate ar fi bun sa fie brun) si ai s aincepi sa te si refaci. In situatii din astea esyte recomandat sa bei Gatorade. Ai asa ceva acolo in Ro? Sau bauturile pentru sportivi care au o serie de nutrienti de care organismul tau are nevoie.
Iti doresc sanatate multa, multa Ioana. AI grija de tine, nu te deshidrata ca ajungi la spital apoi.
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].