View Single Post
  #509 (permalink)  
Vechi 26 iun 2012, 11:07:10
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere Georgii

Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul


Buna Claudel scump! Nu m-ai uitat nu?!
Am facut dar nu tot programul.. uite acum daca vreau sa ma apuc iar nu pot face nici 5 min la cat sport am facut ( deloc) in ultimele 2 luni.( doar mers pe jos..mult mers pe jos)
Cam unde esti acum in program, cum ti se pare?Da rezultate?
Buna tu fata draga!

Cum sa te uit? Nu uit eu asa usor, mai ales ca-mi esti si draga

Eu m-am apucat de Insanity si am facut doar prima saptamana.. Ca si rezistenta pot sa zic ca rezistam cam 70-80% ba chiar in ultimul timp un pic mai mult, dar nu s-a prins de mine Nu stiu d c , nu ma potrivesc cu workout=ul.. Ma enervez imi da o stare aiurea si nu imi vine sa fac.. Poate am patit ca la Tae Bo, ca ma enervam ca nu puteam sa fac 100% corect.. Sigur asta e.. Ca mi se pare inca f greu..
Acum pot spune ca imi place la nebunie Tae Bo

Tu vad ca te-ai apucat de staionara. Dar fii pe pace ca intr-o saptamana ai sa treci la chestii mai hard.. 2 luni de inactivitate nu e chiar asa mult, plus ca tu esti slabuta..

O zi frumoasa sa ai!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat