View Single Post
  #509 (permalink)  
Vechi 26 apr 2010, 16:07:46
CezaraCezarului's Avatar
CezaraCezarului CezaraCezarului este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de Sabine_28 Vezi mesajul
Ce faci Diana, vad ca mereu ai ticker-ul schimbat! Cat ai dat jos de cand ai inceput SB?
Nu-ti face griji pt apetit, mai bine bucura-te, ca vor veni si ziel in care vei rupe frigiderul

Spor si bafta in stresiune!

Nu-i voie sa vina, Sabi. Nu le las. Mie nici nu imi vine sa cred cata vointa am dobandit. Chiar daca au trecut cele 2 saptamani de faza I, nu poftesc nimic. Nu am nicio treaba. Si ma tot ispitea al meu (ca sarpele pe Eva) cu niste cartofi la cuptor cu mozzarella aseara... dar am refuzat politicos si am mancat... apa. De data asta ma tine. Pai numai voi sa fiti asa slabute si frumoase?

Ticker-ul meu.. deocamdata sta pe loc, nesimtitul. Insa in 2 saptamani si 2 zile de SB am dat jos... 5.5 kilograme. Mai vreau, mai vreau!
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]