View Single Post
  #512 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 08:56:05
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Eiii daca mai vrei tuuu atunci
[QUOTE=anaralu29;698005]Felicitari Ella pentru cat ai slabit!!!
Bravoooo!!!
Sarut mina,trebuia sa reusesc si euMultumesc lui Dumnezeu ca am intrat in concurs desi fetele din grupa mea au uitat de asta eu tin tare


Nu am pe nimeni ,sotul lucreaza in partea aia si e de loc din Pascani ,sambata plecam si noi cu el acolo si stam o luna cred Sincer ,ne gandim sa ne mutam ori in Iasi ori in Neamt[/QUOTE]
Nu stiu Iasu' cum e ''da' io cind ma gindesc la casa stramosasca ,la soba cu motoceii cu care crapau mitele jucindu-se si la Ozana cea frumos curgatoare si limpede ca cristalu'.......'' as opta pt Neamt[/QUOTE]Ai vorbit ca Ion Creanga si ca o adevarata moldoveancasi noi tot sptre Piatra tragem mai mult ,doar ca apartamentul nostru e luat prin banca si poayte reusim anul acesta sa mai dam macar o juma din suma si oricum il vindem binisor cu vreo 45-50 de mii de euro si acolo am auzit ca sunt 30-35 de mii ap cu 3 cameresi e super zona ,eu chuiar vreau sa plec caci acolo am mai multe oportunitati si prieteni prin Suceava ,vin vecina ta
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]