View Single Post
  #513 (permalink)  
Vechi 29 nov 2012, 19:10:26
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Stai calma, pe mine, cand mananc prea mult, ma ajuta sa scriu ce am mancat.

Deci, ce ai mancat, mai exact, de zici ca sunt cantitati duble? cu kg cum mai stai? sau nu te cantaresti deloc`nici asa nu e bine, sa stii..
n`am unde sa ma cantaresc .. dar ma masor .. si sunt la fel .. depinde si de momentul zilei .. dimineata am cam cu jum de cm mai putin .. probabil ca daca voi reusii sa ma cantaresc si voi vedea ceva dezastruos in fata mea, va fii palma ce trebuie sa ma impinga sa imi revin dar momentan chiar n`am unde sa ma cantaresc am vazut pe aici la multe slabute zicand ca se duc la farmacie, dar eu nu am vazut nicio farmacie cu cantar pe la mine

chiar nu mai stiu ce am mancat, pt ca au fost o gramada .. la fel cum enumar de fiecare data cand fac prostia asta .. nu e nevoie sa mai scriu, ca stiu si singura de greseala facuta .. mi`am facut azi si un cartof copt in cuptor, peste care am pus apoi putina branza .. mm, de ala nu regret, ca a fost tareee bun !
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat