View Single Post
  #514 (permalink)  
Vechi 23 dec 2011, 18:06:04
mariaaaa's Avatar
mariaaaa mariaaaa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 21 feb 2011
Locaţie: sibiu, Romania
Vârsta: 30
Date: 170cm, 55kg
Mesaje: 392
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal alynacrystyna

Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul

buna iubita!!
sper ca esti mai bine acum

eeeee...esti obisnuita cu excesele? trebuie sa te gandesti si sa iti repeti: Maria nu fa exces , Maria nu fa exces ..gata Maria, acum te poti opri
si daca se intampla sa nu functioneze , nu trebuie sa fi supi..recuperam noi dupa sarbatori in fortaaaaaa

praji...hm....o sa fac una cu nuca, e postata aici la mine in jurnal de Nicoleta, am papat la ea si tare mult mi-a placut si o sa mai fac una, dar inca nu stiu care
tu?


curatenia, am cam terminat-o azi, dar la mine cand trece o data Amalia in spatele meu nu se mai vede nimic , asa ca sambata va trebui sa o i-au de la capat, dar ce a fost mare am terminat azi


scz k nu am apucat sa iti raspund mai repede iubita dar nu am avut cum...
)ce sa faci,asa e pana sunt mici...
dap sunt mai bine akm,nasu imi mai curge...
recuperam noi oricum dupa neaparat...azi deja am inceput cu mancarea am mancat cornulete,cioco si cozonac....
pai la capitolul praji am facut blatu pt una cu ness,una cu nuca si eu,si una cu foi cu crema de vanilie si lamaie...azi terminam cu praji....mai trebuie maine dimineata sarmalutele,salata de beouf,etc..nu stiu ce mai vrea mama sa faca la alea nu ma bag...
curatenie mai avem in bucatarie sa punem covorul k l-am spalat,sa spalam p jos,in camara,p balcon si cam atat...
iti doresc un Craciun fericit alaturi de cei draji,bucurie si sanatate!si un mos bagat!
te pup iubita!

Ultima dată editat de mariaaaa; 23 dec 2011 at 18:15:19.