View Single Post
  #516 (permalink)  
Vechi 29 nov 2012, 19:35:53
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Bravo, lasa ca esti cu picioarele pe pamant si te descurci.

Eu cred ca ai 50 -51 de kg, dupa ultimele poze. Deci esti super

P.S: un cantar e 20 ron, nu intri in faliment La farmacie e mai aiurea ca te duci imbracata
daca vreau sa cumpar un cantar, prefer sa iau unul electronic .. astea mecanice nu indica prea bine greutatea, si se strica f repede .. acum nu stiu daca si celelalte se strica la fel .. mai ales cele ieftine
initial nu pare mult 35 de ron, dar banii se aduna si nu am chef sa raman apoi fara niciun leu in casa ! acum de ex trebuie sa platesc pt DVD`ul acela .. deci prefer chiar daca imi mai raman bani sa`mi cumpar si eu niste haine ceva .. da`l naiba de cantar, ca nu el e prioritatea .. mai bine imi iau haine in care sa`mi propun sa intru pt cat mai mult timp ! ) sa stea bine pe mine, nu cu suncile la vedere !
poate o sa vina si vremea unui cantar, dar momentan trebuie sa mai fac si niste cadouri, sa am bani de revelion, de niste haine .. alte chestii
app, eu oricum ma cantaresc mereu imbracata .. vreau sa stiu o greutate pe care o am mereu, nu ceva care sa ma faca mai fericita .. ca de ex daca vine cineva la mine si ma intreaba cate kg am si apoi ma urca pe cantar, sa coincida cele spuse chiar daca am cu o bluza in plus sau in minus pe mine .. acum nu zice nimeni ca trebuie sa ma cantaresc cu hainele de iarna pe mine, dar ceva incaltaminte, cu o bluza si niste blugi mi se pare ideal, si este greutatea pe care o afisezi in public

50-51 mi se pare bine pe timp de iarna, pt vara vreau macar un 49 ca sa am increderea aia in mine eu mereu m`am ingrasat iarna .. am avut mai multa pofta de mancare, dulciuri, sarbatori .. iar vara slabesc .. asa ca nu`mi fac griji ..

am dat peste o poza din perioada de glorie, vaai cata picioarele !
DSCN0231.jpg
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
silviadm (30 nov 2012)