View Single Post
  #518 (permalink)  
Vechi 16 iun 2012, 17:32:51
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal niculina04

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
ce bine ca nu a ajuns inca acolo.........bronzulitacum 2 ani am facut plaja vara si ma tinut bronzul pana primavara .................
E urat singur cand te obisnuiesti cu cineva langa tine in cursul sapt
Am terminat,am degustat...........fff buna si deloc grasape inima mea...........tu Ralu de o sapt bag la usturoi si ceapa in mine intr- o veselie,ce ma fac ca miros toatama spal pe dinti mestec guma si nimicsi asa de mult imi plac ca nu pot renunta..........acum ma duc in pat un pic fetele inalta zmeeie prin curte si eu ma relaxezca mai tarziu fac repriza de abdomene cu Mohamed Gym Direct - Gym Direct : 13/06 - Mohamed : Taille abdos fessiers - YouTube ,il astept si pe sot sa mergem la mag dupa cele "trebuincioase"fetelor luni la picnique.......il fac in gradina scoli,nebunie mare si vreau sa isi cumpere ce le place lorsa se simta bine,of tu cat pot sa le iubesc..........
Vai Niculici, ce frumos povestesti... As vrea sa vin la tine la un ceiut Parca imi si imaginez ce frumos e... si cu oceanul acolo langa voi... si cu fetitele... uff...

Ce frumos, asa sa faci, sa te odihnesti umpic, apoi spor la facut exercitiile (si eu fac din cand in cand un video cu japonezele tale, cel in care sunt imbracate in culori tari, e super Restul... cand ma plictisesc de asta )

Si lasa ca sunt sanatoase Ce are... pune-l si pe sot (cum il cheama tu crazysor ) sa infulece si n-aveti treaba

Cred ca o sa fie super maine... asa m-as duce si eu la picnic... in Cj pacat ca nu se poate merge... stii? Intr-un parc frumos, la un picnic .... ai nostri stiu numai bere si mici si gratare slaninoase... Si multa mizerie mai apoi... bine inteles... mi-ar placea sa fie un loc curat, sa se pastreze curat... sa mearga lume civilizata, cu cosulete, cu mancare sanatoasa, cu salate... sa se simta bine... fara galagie, murdarie, muzica... stii tu cum zic, asa?

Bine, te las sa te duci la "hodinit"()... am intarziat cu raspunsul ca am scris si la mine... un mesaj mare si frumos cat o zi de post.

Puup
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]