View Single Post
  #519 (permalink)  
Vechi 30 nov 2012, 08:25:53
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de mihaela01 Vezi mesajul
Stiu ca fiecare organism e diferit dar nu prea cred eu ca dau anticonceptionalele pofta de dulce.. poate pofta de mancare dar de dulce nu prea cred.
Poate o avea si reactia asta o fi ceva de genul : 1 la 1000 ) o fi Roberta norocoasa.
Pai analizele se fac gratuit la dispensar , la medicul ei de familie.
Daca nu , isi poate lua trimitere in la alta clinica/ spital daca nu vrea sa si le faca la medicul de familie:d.
Eu acolo le faceam , acum nu o sa le mai fac prea curand asta dupa ce mi-au incurcat numele de pe analize (cu numele altor persoane, coincidenta de nume de familie) de 3 ori)))))) , mi-au dat si palpitatii spunadu-mi ca am colesterolul mare si trebuie sa tin un regim strict alimentar.
Asa ca Roberta, scumpa nostra , ai grija la ce medici ''buni'' te duci .
la mine la medicul de fam nu se fac analize .. trebuie sa te duci la un laborator pt asa ceva .. nu iti face oricine sau medicul de fam

intr`adevar pot sa imi iau trimitere si sa le fac pe gratis .. dar stiu ca mereu e nebunie cu analizele astea ca toata lumea vrea sa si le faca si se termina mereu flacoanele .. sunt programari pe inca 2 luni de acum inainte .. in plus nu cred ca`mi zice de vreo carenta ceva pe acolo .. eu cand le`am facut mi`a luat chestiile alea cu hemoglobina, leucocite, trombocite ... aaa, stai ca vad aici si "calciu seric total", "calciu ionic seric" si "magneziu seric" .. decat astea sunt
Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Dap, erau cam groase picioarele, dar ai avut tu grija

In 3 luni strangi banii si crede-ma, e o investitie care merita.

Sau nu sunt ai tai de acord?
dap, pana la urma imi voi lua eu unul

pai ce sa mai fie ai mei? de unde stiu ei ca imi cumpar eu?
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat