View Single Post
  #519 (permalink)  
Vechi 28 iul 2010, 17:21:33
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
pff,si eu vreau in club
varmea e din aia distractiva..deci cand venea in romania,ma lua in cluburi noaptea..mama,ce mai faceam..
fara sa stie mama,si maicasa..ajungeam dimineata acasa
acu cu sotu asta a ei..el e mai serios asa,si nu prea iese..
plus ca aici nici nu.s cluburile faine...
adica nu-s ca la noi
am vaz odata o discoteca in aer liber..si mi-a promis ca mergem pana plecam acasa

pai nici eu n-am 18 ani,da mie mi-a platit totu varmea,si ea cunostea pe ala cu masina care m-a adus..si na a dat spaga la vama 50euro,si am trecut..nu o zis nici mac vamesu ala cand o vazut banii
nici ai mei nu voiau sa faca procura pt ca taimiu e in grecia,si acolo il costa 100euro..aici la noi e numa 500mii..plus ca tata,ii era frica sa ma lase..a zis ca totu pe rasp lu mama,daca ii pateste ceva fata,pe mama o ia in ture
Nici iubitu nu prea se omoara cu cluburile,ii place sa se distreze,dar nu le are cu dansul,asa ca nu prea merge el prin cluburi,dar cand merge oricum eu il las la masa si dansez Mai il pacalesc si pe el la 2-3 dansuri si gata
Dar cand ma duc cu altcinevaPffffCand am fost cu sormea acolo in cipru la club..era barul unde se servea in mijloc,si pe alaturi custi din alea unde dansau pitzipoanceSi m`am pus eu pe dansat de m`au luat aia si m`au suit sus pe bar si dansau toti baietii in jurul meuNush dc tot timpul cand dansez toata lumea se strange in jurul meuSi mai eram si in apogeul greutatii mele,65 de kgDeci nu era sa zici ca mamaaa eram super gagica

Eu dak ma duc la el ma duc cu avionul,si acolo clar iti trebuie procura din aiaDe bani nu e problema,ca imi plateste iubitu tot daca e,a zis sa nu vin cu nici un ban la mnDar trebuie procura asta si mama sigur nu merge sa mi`o faca,nu din cauza banilor,ci din cauza lenei
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]