View Single Post
  #521 (permalink)  
Vechi 02 mar 2011, 20:52:45
LalaNr15's Avatar
LalaNr15 LalaNr15 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 19 aug 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Rina's 90
Date: 160cm, 54kg
Mesaje: 26
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Thumbs up Re: Slabute care tin dieta South Beach faza II

Buna fetelor Va multumesc pentru raspunsuri sunteti niste dulcici! Sunt nou-venita pe aceasta pagina si deabea a 2a zi din SB faza II. As avea cateva nelamuriri:
1.Saptamana aceasta am decis sa mananc un un fruct la Gustare 2 in rest sa mentin ce mancam si la faza I. De saptamana viitoare voi putea manca 2 fructe pe zi?
2. Ce spuneti despre margarina Rama Olivio(ulei de masline)? Este o alegere mai buna decat margarina Rama din ulei de floarea soarelui?
3. Lactatele trebuie sa fie cat mai slabe? Adica nu scrie nicaieri cat la suta grasime trb sa aiba dar ma gandesc ca laptele sa fie tot 1% si iaurtul la fel...
4. As vrea in weekend sa fac clatite din ovaz dar ma gandesc ca e prea devreme deoarece voi fi in a 5-a respectiv a 6a zi de faza II. Oricum, intrebarea mea este ce altceva as putea cumpara daca nu gasesc sirop cu continut redus de zahar?
5. De exemplu azi daca voi manca un fruct, am voie in aceeasi zi sa consum o cana de lapte? adica ma gandesc ca trb sa o iau treptat...
6. Am fost in "acele zile" si inca sunt si am luat o pastila de vitamina C deoarece ma simteam foarte slabita.Are ceva?
7.Ce spuneti despre Telemeaua Hochland Light? Are doar 10.5% grasime..e vreo problema daca o consum?
8. Voi ce mai mancati? Si ce sfaturi imi puteti oferi?
9. Mai nou gasim in supermarketuri raionul de Dietetice. Am gasit acolo ciocolata Milka Diet, Gem dietetic, batoane de cereale..ce parere aveti despre ele?

Va multumescc!!
__________________
Fashion is the healthiest motivation for losing weight.
Răspuns cu citat