View Single Post
  #523 (permalink)  
Vechi 30 mai 2012, 10:05:53
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Fit for life-Jurnal Sophia

Citat:
Anterior postat de sophia80 Vezi mesajul
neata

raportez pe ziua de azi Cardio Power and Resistance
azi iar am treaba multa, curatenie, de bagat si la spalat, trebuie sa ajung si cu David la oftalmolog pentru un control de rutina, trebuie sa facem si ceva cumparaturi ca e gol frigiderul, diseara vreau sa-mi execut o masca pe mutrita, m-am pricopsit cu una super faina de la Juvena si vreau sa vad minuni
nici nu stiu ce sa mai mananc, ca nu prea mai am idei...stiu, nu ar trebui sa mai mananc nimic la cat de batoza sunt, dar..
as avea pofta de macaroane cu branza si gris cu lapte, beton nu??

voi ce mai mancati??

va
Buna Super Mami!Repet:te invidiez femeie cate rezistenta poti sa ai!!!Eu ma chinui inca cu niste amarate de 10-15 minute de tzopaieli...
Nici eu nu mai am idei cu mancarea...mai ales ca m-am bagat pe un fel de disociat...Azi am facut oua umplute si ciorbita de legume.Maine nu stiu ce mai fac...pulpe la punga cred...salate de rosii,catraveti,salata verde etc.Si cam atata...eu am noroc acum ca fata papa numai cina acasa si nu ma mai omor tare mult cu gatitul...
Tu la cata miscare faci...poti sa mananci disociat:o zi pizza,o zi cartofi cu carne,si asa mai departe)))!eu daca mananc asa...Nici nu vreau sa ma gandesc!
Pusi si spor la treburi!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Răspuns cu citat