View Single Post
  #523 (permalink)  
Vechi 28 sep 2012, 07:13:17
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Am inteles ,pai de ce nu se rezolva cu operatia ,eu cunosc pe cineva care s-a operat la Buc avea -7 la ambii ochi si i-a reusit dar a scos bani grei din buzunar a facut cu laser si a dat pentru fiecare ochi 1350 E,dar a meritat a mai purtat o perioada ochelari de protectie uv si acum e ok nu mai are nimic.PS am scos pestele din cuptor si e o batalie de arome ,la 12 pap si dupa merg la cosmetica fac tratamentul pentru ten
cand am intrebat eu de operatie ..a fost la 18-20 ani
si sotului i-a placut pestele ...chiar daca l-am incalzit
Citat:
Anterior postat de lulus07 Vezi mesajul
ilinca e mai bine, a avut febra, muci, tuseste... Dar acum parca si-a mai revenit putin. Azi noapte insa iar nu a dormit, iar eu sunt zombi...

Eu am facut operatie la ochi in 2003 aveam -6,5 dioptrie. A iesit bine operatia, doar ca dupa 2 ani mi-a crescut putin si a trebuit sa imi fac ochelari ptr condus. In rest nu am nevoie sa ii port. A meritat fiecare banut.
cred ..eu tb sa-mi fac operatie si la nas ..ca are forma ochelarilor
Citat:
Anterior postat de lulus07 Vezi mesajul
wow, ce de bani! eu am dat 400 euro ptr un ochi, adica 800 euro toata opeartia - dar asta a fost acum aproape 10 ani!
800 as da si eu ...dar peste 2000 ..parca e prea mult ..mai bine vizitez lumea cu banii astia ..eu m-am obisnuit cu ei ..ii port de la 10 ani
Citat:
Anterior postat de Aligrasa Vezi mesajul
Da, Vento, bine ca mi-am revenit. Carne de iepure nu-mi amintesc sa fi vazut pe aici..doar daca iesim la vanatoare pe campuri sau sa fugim dupa vreunul-asa,sa facem sport. Animalutzele imi plac si mie,dar nu pe strazi pt ca si sterilizate fiind,tot musca. Am mai citit una alta despre voi,ma bucur ca in general sunteti ok. Vidia, ai o singura viatza,nu te mai stresa atat. Imi pare rau pt cele cu probleme la ochi-ma gandesc ca daca as fi in astfel de situatie as da oricat sa am ochii buni din nou-dar e groaznic cand nu ai bani nici pt sanatatea ta..Fetele noi,bafta la slabit!
as da oricat pt sanatate dar nu pt fite ...inca nu-mi permit ..si apoi decat sa arunc banii pe fite (vad f bine cu ochelarii ..conduc si noaptea si n-am problmai bine vizitez vreo 2 tari cu banii astia
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Buna fetele..eu sunt aproape ok...sper sa am timp sa stau cu voi mai mult cit de curind...Pupici...
ma bucur ca ai intrat ella si mai ales ca esti ok
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna dimi fetele va invit la o cafeluta ,ba bag la framantat vreau sa fac paine de casa pentru familie si dupa il pregatesc pe David pentru gradi
paine de casa ..deja ii simt mirosul
ii spuneam si eu sotului sa ne luam masina de paine ..dar a zis nu ..cica daca mai papam si paine de casa nu mai intram pe usa

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Hello tinerelelor!
Servus Emy!!!!
neata,rozy
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat