View Single Post
  #5231 (permalink)  
Vechi 14 dec 2012, 22:20:27
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Vaii,fetele,ma uit la stiri la italieni,in America un nebun a intrat inarmat intr-o scoala,a ucis o groaza de copilasi..micuti..si directorul scolii si psihologul sunt morti..cica asasinul avea 20 de ani..copiii morti intre 18 si 23..nr exact inca nu se stie..doamne ce o fi in mintea tinerilor de azi..cred ca viata reala e ca jocurile alea de pe calculator

Inca nu te-ai intors?ce distractie pe tine..bine ca nu mai ai probleme cu burtica

iubitaa.scuza-ma,chiar am uitatm-am luat cu ala micu'..da o intreb maine sau imediat ce o vad,nu te mai uitNoapte buna!

Buna,Angi,imi pare rau de puisori..da unde ii tii de mor..nu sunt la adapost?
Maseaua cum mai e,ti-a trecut de tot?
Sa stii ca eu am mai congelat si cozonac,f bun era pe urma incalzit la microunde..daca nu se mananca maine,o sa incerc si cu pandispanul..


[FONT=Arial][COLOR=seagreen]>

vaaii,eu daca ma apucam de geamuri imi ingheta solutia instantaneu..chiar ma uitam la ele..sunt inghetate bocna,numa la dormitoare nu..da nu le mai spal,cu vreo 2 zile inainte de Craciun le mai dau o lusttruiala
Rau ca muncesti in weekend..poate deaia ai facut toata treaba de azi..pupicei si weekend fain!

Nici azi nu v-au deszapezit?
Daca vine masina,unde tineti miceliul pana sa-l duceti la tara?Ah..toba..ce bun..mie imi face mama,tot ce face ea..piftier,carnati,toba,putina slaninuta afumata,imi da cate putin,ca sa am de Craciun,daca plec sa nu ramana prin frigider..
Pupicei si noapte buna!



Si mie mi-a inghetat anul trecut asa,poarta,nu puteam intra in curte,si acu tin in masina un spray,sa-ti cumperi si tu,se gaseste la marketuri,e bun si pt yale inhetate,si la masina,si la usi,la balaamale inghetate..
Fulgu,cu procesul ce ati facut,ca nu mai stiu..ati castigat sa inteleg?
cum te mai simti?
Emy nu m-am lovit...nu doare deloc si nici nu ma deranjeaza,e doar o pata de sange sub piele...
Puisori au cotete,noaptea le las becul aprins si e cald inauntru,din pacate sunt prostavani,nu prea stau in cotet,sunt din cei incaltati(cu pene multe pe picioare,in seara aceasta unul nici macar nu mai putea sa mearga cat era de inzapezite penele pe picioare...l-am pus intr-o cutie,sper sa nu-i fie degerate piciorusele...

Noapte buna tuturor si vise frumoase... sa va fie somnul usor si linistit...
__________________
Eu vreau,pot si voi reusii...
1 Martie 2013 8.03. 15.03
bust - 99 cm -3 - 1 - 0
talie - 83 cm -3 - 3 -1
colac - 91 cm -1 - 3 - 2
fund - 100 cm -3 - 1 - 1

la jumatatea dietei Bruma(3 sapt.)
95 bust
76 talie
85 colac
95 fund

ultima zi din cele 6 sapt.dieta Bruma
91 bust
71 talie(nu am reusit sa cobor sub 70)
79 colac
91 fund
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui angela av:
lacra81 (15 dec 2012), VentoFreddo (14 dec 2012)