View Single Post
  #5249 (permalink)  
Vechi 04 apr 2012, 11:08:25
dorutza's Avatar
dorutza dorutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 22 oct 2009
Locaţie: Baile 1 Mai, Oradea, Romania
Vârsta: 37
Dieta: -
Date: 160cm, 63.55kg
Mesaje: 4.856
Aprecieri acordate: 715
Am fost apreciat(a) de 1.649 ori in 766 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul


Dorutza asa is de satula si io de lucruri cumparate pentru baiat care numai stau si aduna praf pe undeva prin casa

si eu ma uitam acuma sa cumpar un antemergator second prntru ca nou e jale ce scump e si acuma chiar nu e cazul dar si Viktor incepe sa vrea sa se traga de lucruri si sa ridice sus

oiii, credeam ca numa al meu e asa brutal...na eu sunt obisnuita cu fetite, numa fete avem in familie, dar lu al meu ii place sa te joci cu el violent sa zic asa, si vai ce palmi imi iau si eu, si cap in gura, zgarieturi si ma rpinde de piele si trage de urlu de durere...vai si-amar de sanii mei daca mai si alaptam

io daca nu il puteam pune pe Viktor pe podea nu stiu ce ma faceam, in pat nu sta mare lucru, ii place sa se miste, sa exploereze sa zic asa...stai sa vezi cand o sa ii dai drumu lu David pe jos ce o sa ii placa, sunt multe chestii interesante pe podea, cabluri, picioare de scaune, sticle de plastic cu apa

trebuie neaparat sa il filmez sa vedeti ce face pe jos, banditu
si eu le iau second... astea mai mari si valoare mai mare...
is brutali rau micutii astia...
filmeaza-l... ai filmari cu Viktor sa la vedem si noi?
dorutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1777 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1260 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 486 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat