View Single Post
  #5256 (permalink)  
Vechi 06 dec 2011, 10:46:39
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
drag jurnal si dragi slabute care poposite la mine in casuta,
cu fericire spun ca am mai incheoat o zi conforma dieta+sport+apa = rezultate cred ma bucur ca reusesc sa ma tin pe drumul cel drept:d

am ajuns acasa la 8 jum s am sarit direct in trening si la sportin timp ce imi dezghetam ficateiiapoi i-am pus la gratar in timp ce am fiert legumele mexicanein timpul asta am spalat vasele si am facut ordine prin bucatarie.

acum imi lipseste un dus, imediat fug, beau un ceai relaxant, pun muzica relaxanta si ma bag la somn maine iar pe zi, masa mare la hotel, cu ocazia sf. Nicolae maine dimineata ma gatesc, ma fac frumoasa mai ales ca ma simt slabuta

ma uit cu coada ochiului la sticla de pepsi light, a ramas de la sorela, parca as bea olecuta o cana are 1 calorie.stiu ca e nesanatos dar nu o fi foc o cana adica 250 ml, este?

noapte buna tuturor si sa ne auzim maine cu bine!
Buna Diana!
Felicitari pentru ziua reusita, la tot mai multe!

Eu nu sunt de acord cu cola si pepsi, chiar si ele light, desi imi plac la nebunie!
Dar o cana o data la nu stiu cat timp, nu are ce rau sa iti faca.

Apropo de chestii nocive, mai fumezi?

Te pup si iti urez o zi extraordinara azi!
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]