View Single Post
  #526 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 09:52:47
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Neatza,Miha
Pai tu iti permiti sa tot sarbatoresti,esti slabutzaSI ai si ambitia si cunostintele necesare sa te redresezi repede daca cumva iei in plus..Asa ca ..repede pe cantar,sa ai timpE normal ca "fetele" se fac ca nu vad rezultateleMai,mai,numa barbatzii sunt sinceriAdevarul e ca arati tare bine
O zi frumoasa!
Ella dragadin cauza vitezei am gresit,stiam ca e Lora aci,in Ita
A,bun,deci fundatia e gata..pai acum o sa creasca repede casa,ca peretii se fac numaidecat..mai greu e cu centurile si stalpii de beton,costa ogramadaDa cu sanatate si intelegere se fac toateDIn ce material o faceti,caramida sau Bca?Noi am optat pe bca..
Of,s-a facut 10,si treaba asteapta..spunetzi si voi um sa fac,ca nu ma indur sa iesDa las deschis si fac pauze dese
Pupi pupi,spor la treaba tuturor!
Eu am mai facut cate ceva printre picaturi,am si pus la spalat o masina ,mai am una
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]