View Single Post
  #527 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 09:57:34
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Multumesc fetele pentru comenturi la poze ,sunteti scumpe.Emy ai dreptate ,dar vreau sa arat si mai bine de atat,si voi face mult sport si apropo de sport ,ma duc sa-i dau intalnire lui Billype carand
Spor la sport,Vidi!Azi cred ca pot sa-mi fac plimbarea in pas viovi,si de maine sa-mi reaiu si eu Walkingul,abdomenele si billy
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Emy poti sa-mi spui cu aproximatie cam cati bani ai bagat pana acum in casa si cate camere are,caci si eu ma gandesc la unaEu optez pentru caramida ,cica e mai buna
Zau daca mai stiu...facusem un calcul aproximativ prin urma cu cateva pagini,da nu am timp sa caut mesajul..Casa e pusa la album la mine,are 2 camere de dormit,un living,2 holuri,o bucatarie si un loc de luat masa,2 bai,suprafata e de 116 m patrati.Ca idee constructorul mi-a cerut 10 mii de euro la rosu si inca 15 mii finisajele,deci 25 de mii euro mana de lucru ca sa o ridic,cu materialele mele.SI eu tot caramida am vrut,poroterm,dar din cauza constructorului am schimbat,pt ca a zis ca el nu stie lucra cu caramidaCa daca bate nu stiu ce piroane cand o izoleaza ,crapa,ca are gauri si se duce pironul in gauri..ma rog,o intreaga istorie,ca am fost nevoiti sa luam Bca,mai ales ca nu prea era important ,pt ca noi am facut-o din beton armat,adica scheletul asta era f important,nu cu ce umpleam golurile(peretii),si izolatia iar conteaza,o facem mai groasa decat de obicei,si sper sa fie ok.
Am citit ca ai si tu planuri mari ,sa dea Domnul sa-ti iasa cum vrei tu
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]