Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #5276 (permalink)  
Vechi 14 ian 2013, 15:23:43
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 35
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
TU sa ma uiti???!
Daca nu m-ai uitat de ziua mea...

Deci asa... tradare tradare, dar sa o stiu si eu!
Lasa Simi ca tot ne inhamam noi la ceva de vazut... its a promise. Cu meniu si tot.
Ca vad ca cocktailul e in asteptare, dar vom iesi sa sarbatorim imediat 6 luni de cand am zis ca mergem.
Multu!!
La tine cum merge dieta?



Ia zi, ai mers la sala, ai reinceput?
Nu mai e mult pana la primavara, vezi ca iesim iar la jog.
Buna Ralu

Azi ma duc prima oara la sala. Dar nu mai dau inapoi, pe cuvant de cercetas! Ma intalnesc cu inca 3 colege, deci nu am de gand sa raman eu de bafta singura care nu vine.

Am facut si in week+end miscare - au fost colegele la mine si ne-am jucat pe xbox, incat am deranjat si vecinii de mult ce am dansat

Cu dieta incerc sa imi revin pe linia de plutire. Poate cam multe calorii, dar momentan incerc sa ma lupt cu mancatul de plictiseala. In acelasi timp, incerc sa nu am nimic "interzis" in casa, ca, in caz ca ma plictisesc rau si nu rezist tentatiei sa mananc un fruct sau o leguma, nu ciocolata si biscuiti sau mai stiu eu ce.

Om bea noi odata si cocktailul ala. Anul asta sigur AM ZIS!
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2431 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1914 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1657 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]