View Single Post
  #528 (permalink)  
Vechi 25 feb 2012, 17:06:57
Happiness's Avatar
Happiness Happiness este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 ian 2012
Locaţie: Botosani, Romania
Date: 168cm, 89.9kg
Mesaje: 395
Aprecieri acordate: 120
Am fost apreciat(a) de 42 ori in 21 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XII)

Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul
se mai intampla cateodata si chestii de-astea , se strica ceva tot cand sunt barbatii plecati de-acas', dar bine ca noi suntem fete descurcarete si rapid remediem problema

buna Patri!!
ma bucur ca a fost totul ok

e fain jobul asta?
vedeam eu ca e un laborator, dar nu stiam cum sa il i-au

buna Bianca!!!!
ma bucur pentru minusul dobandit ...felicitari .
poti scrie la noi , chiar daca ti alta dieta , nu-i nici un bai , ca doar aici e casauta ta , cat despre diete , daca acum esti pe cealalta mergi o perioada pe ea ca nu e a buna schimbarea asta de diete
Nu cred ca rezist mai mult de doua saptamani cu Atkins, ma gandesc ca dupa 14 zile sa ma reintorc la regimul disociat. Vad ca mi-a intrat in sange, mananc oua cu branza ca am voie la Atkins si parca ma simt vinovata...Multumesc pentru ca nu ma alungati! Casuta asta imi place pentru ca oamenii din ea sunt speciali! Va pup, bafta la slabit!
Happiness, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Happiness, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1879 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1362 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]