Subiect: Vointa
View Single Post
  #530 (permalink)  
Vechi 11 nov 2011, 21:08:37
basalic gina's Avatar
basalic gina basalic gina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2011
Locaţie: Milano, Italia
Vârsta: 38
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 573
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Vointa

Citat:
Anterior postat de Mai Vezi mesajul
Eu cred ca spune ca vrea sa se ingrasa doar ca sa scape de gura lumii care spune ca e anorexica.....era foarte mandra cand a spus ca manaca doar joia si sambata!
Iti dai seama Gina joi si sambata doar? pf....nu ma mir ca e cum e......dar cred ca si la ea e tot imboldul asta pe care il face societatea in care traieste.....nu stiu ce sa mai zic dar ii crunt ce se intampla cu slabitul asta excesiv...

ce n as da sa afirm si cu mandrie ca mananc martea joia si sambata si atunci o punga de pufuleti glumesc evident sau sa afirm azi am mancat de toate inclusiv dulciuri si simt ca plesnesc si nu ma ingras))(cel mai mare vis al multor femei )...stiu faza am auzit si eu despre dragusanca dar vezi tu..... bianca a fost grasa cred ca stii si tu cum arata in urma cu 10 ani la din dragoste.... plus ca si ea ca toate celalalte din asta traieste!!!imaginea e ff importanta si corpul se vinde bine:prezentari play boy etc....
basalic gina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 5kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 650 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat