Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #533 (permalink)  
Vechi 03 mai 2011, 21:13:22
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
Am venit sa te trag si eu de maneca...nu intelelg de ce nu optezi pentru variantele degresate la iaurturi si branzeturi...ai mari grasimile...mari rau azi... Adica aici cred ca nu mai tine de bani...daca iei zuzu, macar ia din ala verde...sau e mai scump degresat? (eu numai degresat cumpar deci nu stiu daca e dif intre ele). Difera grasimea din ele, carbo din zahar au la fel
Nu imi plac toate si majoriatea au lapte praf aduagat,plus ca procesul de degresare e nasol si se fac mai toxice(nu mai stiu unde am citit).Si ti-am zis ca atata timp cat nu sunt grasimi rele nu imi fac probleme.Conteaza foarte mult sin din ce iti iei nutrientii ca poti manca ulei de masline cu lingura si poti slabi.Grasimile bune nu ingrasa si sunt foarte foarte utile pentru creier si piele!Asa ca eu la grasimi nu am limita,cum mi-am propus la carbo.

Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
Andrada...vineri cred ca vine sotul meu la Turnu Severin. Firma la care lucram a facut Cora acolo, ma rog...o parte, si a mai fost de curand...Te-am indragit mult si simt asa ca vine cumva pe la tine si eu nu...
Hai si tu!Vai!Dar nu ne putem intalni..ca nu avem voie inca sa ne dam datele personale..numai daca facem 1000 mesaje pana vineri!Ce mi-ar place sa vi si tu!E foarte aproape de mine Cora.am si vrut sa ma angajez acolo dar nu am reusit sa bag fata la cresa si am renuntat.
__________________
Jurnalul meu Nr 5