View Single Post
  #534 (permalink)  
Vechi 22 feb 2012, 10:58:01
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal M (Prapadeala)

Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul


Sunt de fapt patru biscuiti si eu ii aleg din comoditate ... eu pot trai foarte bine fara md, dar ma chinui sa il consum pentru ca e sanatos si necesar. Am ales biscuiti facuti din cereale integrale pentru a-mi asigura si niste fibre. Sau mai pap batoane de cereale. In weekend am un md mai diversificat.
Muschiul e din acela de la tarani, si am zis ca e mai ok. E o bucata de muschiulet care a fost afumata, deci e naturala. Intr-adevar cascavalul ar trebui sa-l inlocuiesc, dar aveam nevoie de ceva ce putea fi razuit si sa se topeasca la cuptor.
Maruntesti semintele de in? Trebuie macinate ca altfel nu le digeram si trec doar prin organism fara sa beneficiem de proprietatile lor cica
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]