View Single Post
  #54 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 11:14:10
Riri's Avatar
Riri Riri este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 18 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Dukan
Date: 170cm, 69kg
Mesaje: 57
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Riri - dieta proteica

Citat:
Anterior postat de Nemo Vezi mesajul
Buna, Ellie

Apreciez faptul ca iti faci griji pentru Riri, dar te rog inainte de a o vedea gata intepenita de guta si cu rinichii asemanatori cu Marea Bariera de Corali, incearca te rog sa te informezi in legatura cu ceea ce face ea, ce regim urmeaza, pe ce se bazeaza acest regim, OK?
Si nu neg ca sunt interesante cartile de medicina din State, dar asta nu-i impiedica sa fie pe primul loc in lume in ceea ce priveste incidenta obezitatii..


PS. Riri, in ce stadiu esti momentan?
Am tot scris pe forum in stanga si in dreapta si nu mai stiu exact cate zile ai tinut faza 1 si ce alternanta ai acum.
Daca vrei, adauga un supliment cu antioxidanti, zinc, seleniu si A, C, E, daca nu reusesti sa introduci mai multe legume in zilele PL.
Peste, ceva?

PPS. Multumirile zilnice pentru ceai considera-le implicite.
salutare nemo,
am tinut 8 zile faza de atac iar acum sunt pe 5PP 5PL. supliment de vitamine iau, iau si calciu cu d3 si mananc si vitamina C (de la plafar, una fara zahar, din macese). ca si vit C iau constant, de dianinte de dieta. peste da, aproape in fiecare zi , cand am de unde si fructe de mare (calamari, creveti) ca-mi plac mult. legume bag eu dar nu de multe feluri, le evit pe alea cu multi carbi. dar, ca si cantitate, sunt ok.
tu cum esti? ti-a trecut raceala?
kisses
__________________
Jurnalul meu