Subiect: Jurnal Zoe
View Single Post
  #5479 (permalink)  
Vechi 06 oct 2020, 09:55:55
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.736
Aprecieri acordate: 11.147
Am fost apreciat(a) de 10.558 ori in 5.263 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

pfuaaa, ce de lume la mine

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Mie imi place vremea inchisa toamna, desi mai bine rezist la caldura decat la frig )
și mie îmi place vremea întunecată și chiar ploaia - îmi displace când am și de lucru în același timp, mai ales în weekend...

Citat:
Anterior postat de butterfly30 Vezi mesajul
Mi-e îmi place sa fie lumina, multa lumina, dar urăsc căldura. Prefer sa îmi curgă lacrimile de frig decât sa transpir de căldură. Trebuie ca am vreun strămoș de prin Norvegia.. Sau, mai plauzibil, de prin Siberia
dacă-ți place lumina, n-ai ce căuta în norvegia, că acolo e întuneric 6 luni pe an poate mai degrabă prin siberia, pe la nopți albe.
și mie mi-e mai greu la căldură, că n-ai ce să mai dai jos de pe tine, pe când la frig oricând poți să mai îndeși o căciulă

Citat:
Anterior postat de orhidee Vezi mesajul
Luna Florar (mai) mi se pare a fi cea mai faina!... poate si pentru ca este luna in care m-am nascut!
precis de-aia! că și eu sunt leșinată după iunie, când abia încep toate să se coacă, ai toată vara în față și, mai ales, toată vacanța

zi frumoasă, fete!
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Zoe:
orhidee (11 oct 2020)