View Single Post
  #5480 (permalink)  
Vechi 13 dec 2011, 14:37:59
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Buna Dia!...nu ai pt ce sa-mi multumesti...fac asta din suflet si ma pun in locul tau...sunt sigura ca si tu ai face la fel in locul meu...si se prea poate sa se intample si asta........ma bucur ca ti-ai revenit...si vorbele noastre te ridica....si te incurajeaza...trebuie sa isi revina si cantarul ala...n-ai cum sa mai urci...daca esti cumintica ca pana acum...Asa te vreau...da-l incolo de cantar...

Eu ce sa fac....am terminat cu sportul....o ora jum...am facut putina curatenie....mai am de continuat...o sa ma apuc sa-i fac lui al meu o fasole batuta+ sos rosii+ ceapa....mai vb cu voi...mai fac curat...pana vine el la 4...cand isi ia locul la calculator...si mai pot intra...dupa 9 cand va adormii...
ooo, daca e dupa 9 e perfect, ca atunci sunt la serviciu, cu putin noroc nu e mare agitatia si pot sta de vorba cu voi vad ca esti ocupata, si eu mai am cate ceva de facut, si daca mai stau mult aici, nu mai fac nimicapoi ma bate gandul sa fac Zumba fitness mix, pt mine e nou, ieri l-am descoperit.sunt curioasa cum e, desi parca tot TJ ma atrage mai mult

te pup, scumpa mea!te-am lasat, ca plang hainutele in dulap de inghesuite ce sunt
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]