View Single Post
  #549 (permalink)  
Vechi 13 iun 2011, 09:17:51
kika9's Avatar
kika9 kika9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 46
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Wink Re: Eu...slabuta fara stres! - Jurnal kika9

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul
Kikule, vroiam sa iti spun ca nu ai gresit prea rau ieri, eu cand o faca lata.... mai bine nu mai vb de asa ceva.
Si la mine timpul e scurt, in 3 saptamani ar trebui sa plec daca totul va fi in regula. Sper sa nu mai apara probleme.
Vroiam sa te intreb, tu ai carte de credit?
Mi-ar trebui ceva visa sau maestro pt cumparaturile online. Eu am doar cardul de salariu care e mastercard. Si asta nu merge!
Sa ne spui cu ce te lauzi, in materie de speza.
Iar cu seful trebuie sa lucrezi tot timpul ca sa nu mai dicteze prostii. Dar tu esti tare si nu vei lasa stresul asta sa te macine si sa iti distruga perioada asta de munca grea. Pupici!
Sa ai o saptamana usoara!
Aaaaaaaa....!!!!!!!!!!!!!!
Ameeee!!!! Fetelorrrrrr!!!! ...... Un kilogramus in plusus deja schimbatus la tickerus (nu mai stiu ce emoticon sa mai pun care sa exprime ecxact cum simt
Da Ame drag sunt tare ca piatra iute ca sageata ...
Noi avem de la banca de aici dar nu stiu daca merge sa faci cumparaturi online.
Pai ce sa zic la noi speza este impartita in 2 categorii ptr mine si ptr el: eu fructe, iaurturi naturale o.1% grasimi, apoi mandorle si seminte, paine doar iarna insa nu cumpar ci o fac acasa, carnita rar de vita, des de pui si curcan, apa plata, ceai verde si cola fara calorii de cand a dat caldura (dar este o fregatura ca iar ma obisnuiesc cu ea ), mozzarella, legume, insa tre sa recunosc ca la sfarsit de saptamana o data la 3-4 saptamani ptr iubi se ia si krapfen cu crema si atunci ... comit delicte , salata de mare, scoici congelate, peste (destul de rar)
Ame ies sa fac o supa si ceva miscare apoi revin cu lista lui schindler (cred ca asa se scrie ) inainte de a pleca la munca
Te pupicesc dulce
__________________