View Single Post
  #5491 (permalink)  
Vechi 04 ian 2014, 19:53:54
anamaria petreus's Avatar
anamaria petreus anamaria petreus este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 22 ian 2011
Locaţie: timisoara, Romania
Vârsta: 39
Dieta: rina 90
Date: 167cm, 79.4kg
Mesaje: 1.499
Aprecieri acordate: 28
Am fost apreciat(a) de 75 ori in 56 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
Ana daca nu as fi mancat atunci ciocolata sigur as fi mancat altceva care nu era voie,spre ex :pastele alea cu lapte...stiu ca nu prea e bine,dar cum am spus,de luni o voi tine ca la carte.Multumesc pentru sfaturi sunt binevenite.Cartea din pacate nu o am si nici nu stiu de unde sa fac rost de ea.
este sigur cartea la etajul 7,dupa cum a zis si moni,dar nu stiu exact la ce pagina. oricum Costina daca vrei sa fii o slabuta nu mai amana ca se va alege praful de dieta ta, si iti spun in cunostinta de cauza . daca vrei poti sa o duci la capat. Eu am fost azi la amidon si chiar daca e doar a 2-a zi ma simt mai bine si de data asta nu ma las,indiferent de ce se va intampla

Citat:
Anterior postat de mihastef Vezi mesajul
Multumesc fetelor inca o data
Am servit si eu cina si in tot acest timp n-am stat decat 5 minute pe scaun.Ba suna telefonul,ba fi-miu ca vrea ceva,ba ca s-a trezit cea mica si uite asa am mancat in fuga.Nu stiu cat de bine a fost dar asta e.
Sa iti fie de bine,si eu tot pe fuga mananc mai nou
anamaria petreus, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2301 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1784 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui anamaria petreus:
costina89 (04 ian 2014)