View Single Post
  #5501 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 08:06:15
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

NEATZA FETE FRUMOASE!

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Neata fetele mele dragi !
Neatza...

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Fetele eu beau cafeluta si merg la piata,dupa am de platit cateva facturi si de facut cateva drumuri si pe urma cred ca bag zumba dimineata azi ,ca avem musafiri mai pe seara,prietenii cumnatei mele si nu mai am unde sa fac,eu fac in sufragerie ca nu sta nimeni,in dormitor la mine nu am loc,.Roxy nu te-am uitat cu pozele daca reusesc iti fac azi cu incalzirea ,inainte de zumba ! Pup dulce toate fetele !
Bine Fulguta drga ..te asteptam sa te intorci. Da poti sa faci zumba , daca ai si musafirii pe "cap"? Matinala mai esti..
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
'neata feteleee
mai, mai! pai daca stiam ca si cantarul meu asculta de ordinele Fulutei, pai nu profitam mai repede?! deci ... azi dimineata m-a premiat cantarul cu 86.5, chiar un pic sub. v-am mai spus eu ca nu vreau cantar electronic ... iaca asa ma bucur la fiecare -500. e ca si cum m-as cantari la 2-3 zile, fiind insesizabila scaderea de la o zi la alta. asa ca fetelor, azi facem chef:
Felicitari Anes draga!!!!

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
azi viata e mai frumoasa .... Iulia mi-a zis ca la Tm is nori , eu azi prind fluluri
Cred si eu..ca esti fericita . Ai si de ce .
[QUOTE=Alynuta;178438]
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Nu am scapat ..nu se stie cand va pleca. SI m-a si certat al meu. Mai pe scurt mi-a zis ca altul mi-ar fi dat un sut in fund de mult, daca nu-i acceptam copilul. Ca daca il iubesc pe el, sa il iubesc si pe copil. SI sa nu mai intreb cat sta etc... Dar nu vreau sa vorbesc despre asta.

Roxi draga trebuie sa te impui si tu cumva,tot el sa-ti dea un sut ,daca ai fi avut tu un copil oare cum reactiona el. Imi pare rau cand aud asa ceva.
Voi ce ati mai facut?

Eu am cam sarit calul ieri am mancat 2 crenvursti,2 carnati subtiri (auzi Fulguta)
Sau mai bine..ce planuri aveti pt sambata-duminica? Ca se apropie..

Eu nu prea am planuri,al meu cred ca merge la pescuit,eu vreau sa fac varza lui Anes
Servus Aly
sa vezi ce bataita primesti .. lasa ca te aparam noi ,sa scapi numai cu o mustrare.
[QUOTE=Alynuta;178451]
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
o sa fiu fff sincera cu tine ... imi pare tare rau, dar din tot ce am citit, tare nu-mi place viata care o duci. nu mi se pare ca aveti o relatie ok. propit ca nu mai comentez despre asta. te rog sa nu te superi pe mine!


Si eu sunt de parerea lui Anes, sa nu te superi pe noi,eu am incercat sa-ti dau de inteles ,dar Anes a fost mai directa.Esti asa tanara ,frumoasa ca o papusa ,sufletista,nu meriti sa se joace cu tine cum vrea el. Tu sti ca avem dreptate ,dar il iubesti.Daca acum e asa ,gandeste-te cum va arata relatia voastra peste cativa ani? Noi chiar tinem la tine si-ti dorim numai bine,tu esti singura care poti schimba ceva.Te pup.
Nu ma supar fetele. Dar nici nu renunt ..inca. Sunt mai multe chestii la mijloc. SI am si eu defectele mele ..gen gelozia de ex... SI ma rog, nu intru in amanunte , dar sper sa fie mai bine..vom vedea.
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
las' ca recuperzi tu! sa nu ma auda Fulguta ca ma ia si pe mine la bataie
maine au kinderii spectacol ... si duminica, vom vedea
myamiiiiiiii ... buna o fost varza aia. o voi pregati mai des
Ma bate gandul sa fac si eu varza lui Anes. Dar merge si cu varza acra oare?
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Ai dreptate s-a strans prea mult ,cu cineva trebuie sa vorbesti ,sa te mai descarci si tu.Noi te ascultam cu drag ,pacat ca nu te putem ajuta prea mult.
Ma ajutati mai mult decat va dati seama.

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Roxy am revenit cu pozele promise ! SUNT DE AZI DIMINEATA ,de la incalzire ! Sa nu radeti de mine ! Este album nou,,Fulguta in actiune ! ''
Fulguta draga ...fug sa le vad.

Eu nu stiu daca tin azi zi de carne...poate o sa pap disociat pe mese azi. Dimineata carne , la pranz legume, seara lactate..
Cum ieri am avut succes de 3 ori (yupiii) , azi s-a vazut si la cantar ..54.8 kg.

La brasov a plouat azi noapte ....acum e senin si soare , desi spuneau ca azi ploua. Totusi s-a racit...

Ma duc sa-mi termin cafeaua si revin putin mai tarziu.
Pup.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]