Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #5501 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 08:06:15
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

NEATZA FETE FRUMOASE!

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Neata fetele mele dragi !
Neatza...

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Fetele eu beau cafeluta si merg la piata,dupa am de platit cateva facturi si de facut cateva drumuri si pe urma cred ca bag zumba dimineata azi ,ca avem musafiri mai pe seara,prietenii cumnatei mele si nu mai am unde sa fac,eu fac in sufragerie ca nu sta nimeni,in dormitor la mine nu am loc,.Roxy nu te-am uitat cu pozele daca reusesc iti fac azi cu incalzirea ,inainte de zumba ! Pup dulce toate fetele !
Bine Fulguta drga ..te asteptam sa te intorci. Da poti sa faci zumba , daca ai si musafirii pe "cap"? Matinala mai esti..
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
'neata feteleee
mai, mai! pai daca stiam ca si cantarul meu asculta de ordinele Fulutei, pai nu profitam mai repede?! deci ... azi dimineata m-a premiat cantarul cu 86.5, chiar un pic sub. v-am mai spus eu ca nu vreau cantar electronic ... iaca asa ma bucur la fiecare -500. e ca si cum m-as cantari la 2-3 zile, fiind insesizabila scaderea de la o zi la alta. asa ca fetelor, azi facem chef:
Felicitari Anes draga!!!!

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
azi viata e mai frumoasa .... Iulia mi-a zis ca la Tm is nori , eu azi prind fluluri
Cred si eu..ca esti fericita . Ai si de ce .
[QUOTE=Alynuta;178438]
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Nu am scapat ..nu se stie cand va pleca. SI m-a si certat al meu. Mai pe scurt mi-a zis ca altul mi-ar fi dat un sut in fund de mult, daca nu-i acceptam copilul. Ca daca il iubesc pe el, sa il iubesc si pe copil. SI sa nu mai intreb cat sta etc... Dar nu vreau sa vorbesc despre asta.

Roxi draga trebuie sa te impui si tu cumva,tot el sa-ti dea un sut ,daca ai fi avut tu un copil oare cum reactiona el. Imi pare rau cand aud asa ceva.
Voi ce ati mai facut?

Eu am cam sarit calul ieri am mancat 2 crenvursti,2 carnati subtiri (auzi Fulguta)
Sau mai bine..ce planuri aveti pt sambata-duminica? Ca se apropie..

Eu nu prea am planuri,al meu cred ca merge la pescuit,eu vreau sa fac varza lui Anes
Servus Aly
sa vezi ce bataita primesti .. lasa ca te aparam noi ,sa scapi numai cu o mustrare.
[QUOTE=Alynuta;178451]
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
o sa fiu fff sincera cu tine ... imi pare tare rau, dar din tot ce am citit, tare nu-mi place viata care o duci. nu mi se pare ca aveti o relatie ok. propit ca nu mai comentez despre asta. te rog sa nu te superi pe mine!


Si eu sunt de parerea lui Anes, sa nu te superi pe noi,eu am incercat sa-ti dau de inteles ,dar Anes a fost mai directa.Esti asa tanara ,frumoasa ca o papusa ,sufletista,nu meriti sa se joace cu tine cum vrea el. Tu sti ca avem dreptate ,dar il iubesti.Daca acum e asa ,gandeste-te cum va arata relatia voastra peste cativa ani? Noi chiar tinem la tine si-ti dorim numai bine,tu esti singura care poti schimba ceva.Te pup.
Nu ma supar fetele. Dar nici nu renunt ..inca. Sunt mai multe chestii la mijloc. SI am si eu defectele mele ..gen gelozia de ex... SI ma rog, nu intru in amanunte , dar sper sa fie mai bine..vom vedea.
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
las' ca recuperzi tu! sa nu ma auda Fulguta ca ma ia si pe mine la bataie
maine au kinderii spectacol ... si duminica, vom vedea
myamiiiiiiii ... buna o fost varza aia. o voi pregati mai des
Ma bate gandul sa fac si eu varza lui Anes. Dar merge si cu varza acra oare?
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Ai dreptate s-a strans prea mult ,cu cineva trebuie sa vorbesti ,sa te mai descarci si tu.Noi te ascultam cu drag ,pacat ca nu te putem ajuta prea mult.
Ma ajutati mai mult decat va dati seama.

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Roxy am revenit cu pozele promise ! SUNT DE AZI DIMINEATA ,de la incalzire ! Sa nu radeti de mine ! Este album nou,,Fulguta in actiune ! ''
Fulguta draga ...fug sa le vad.

Eu nu stiu daca tin azi zi de carne...poate o sa pap disociat pe mese azi. Dimineata carne , la pranz legume, seara lactate..
Cum ieri am avut succes de 3 ori (yupiii) , azi s-a vazut si la cantar ..54.8 kg.

La brasov a plouat azi noapte ....acum e senin si soare , desi spuneau ca azi ploua. Totusi s-a racit...

Ma duc sa-mi termin cafeaua si revin putin mai tarziu.
Pup.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5502 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 08:09:14
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
cu tot cu kilele mele, probabil datorita baletului din copilarie si eu am mobilitate. aia de la sala s-au socat cand la incalzire mi-am pus palmele pe sol . si din sezut, dupa un pic de incalzire ma aplec peste un picior. fiimea parca e din scandura: "mamaaaa, da' tu cum poti?!"
acum imi e frica ... dar trec si astea 2 sapt si ma apuc iar de treaba!
Fulguta!!!!! te-a ascultat cantarul meu! vezi ca acu mi-am propus 82.5 pana in 05.06 ... sa tratezi cu el, te rooooog! bine?!
Anes eu nu am facut nici un sport special,doar am mers la sala din placere si uite ca dupa atatia ani o fac de nevoie si cu dureri,eu nu mai sunt asa mobila ca inainte,nu imi da voie durerile si nu vreau sa fortez,dar cu timpul,imi revin,deja imi recapa mobilitatea cate putin !
Eu cand iti spun ca stiu tot nu ma crezi ! Felicitari !

O mamica balerina ! Sper sa-ti revii cu sanatatea !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5503 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 08:14:49
anes's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
[SIZE=4]....
Felicitari Anes draga!!!!

Cred si eu..ca esti fericita . Ai si de ce .
.....
Ma bate gandul sa fac si eu varza lui Anes. Dar merge si cu varza acra oare?
....
Cum ieri am avut succes de 3 ori (yupiii) , azi s-a vazut si la cantar ..54.8 kg.

La brasov a plouat azi noapte ....acum e senin si soare , desi spuneau ca azi ploua. Totusi s-a racit...

Ma duc sa-mi termin cafeaua si revin putin mai tarziu.
Pup.
ms pt felicitari! tere bucuroasa mai is

de ce sa nu mearga cu varza acra? ne zici cum a iesit! spor!

de 3 oriiiiii ... fericito!acum te simti ca si felicitaaaaaari!!!!!!
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5504 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 08:18:46
anes's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
[FONT=Georgia][COLOR=Navy]....
O mamica balerina ! Sper sa-ti revii cu sanatatea !
ei, acu nici chiar balerina, numa ceva anisori de balet ... si o profa de toata admiratia. macar pe jumatate s-o fi ascultat
acu is mamica, nu balerina ci balenuta ... e ceva diferenta
mai! m-ai auzit ce te-am rugat?! sa vb cu cantarul meu?!
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5505 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 08:19:53
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Eu am cam sarit calul ieri am mancat 2 crenvursti,2 carnati subtiri (auzi Fulguta)
Sau mai bine..ce planuri aveti pt sambata-duminica? Ca se apropie..
Eu nu prea am planuri,al meu cred ca merge la pescuit,eu vreau sa fac varza lui Anes
Iar carnati ? Auzi parca mai conteaza ca sunt subtiri sau grasi ?
Eu maine la mamii meu si duminica cu al meu la joc ! Noi suntem cumintei !
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
las' ca recuperzi tu! sa nu ma auda Fulguta ca ma ia si pe mine la bataie
maine au kinderii spectacol ... si duminica, vom vedea
myamiiiiiiii ... buna o fost varza aia. o voi pregati mai des
Deja te-am auzit ! Dar azi nu vreau sa-ti stric bucuria ,asa ca te cert maine !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Ai dreptate s-a strans prea mult ,cu cineva trebuie sa vorbesti ,sa te mai descarci si tu.Noi te ascultam cu drag ,pacat ca nu te putem ajuta prea mult.
Asta am spus si eu !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Sa sti ca au dreptate Si eu te vad tot asa.
Tu trebuie sa tii cu mine !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5506 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 08:22:18
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
ei, acu nici chiar balerina, numa ceva anisori de balet ... si o profa de toata admiratia. macar pe jumatate s-o fi ascultat
acu is mamica, nu balerina ci balenuta ... e ceva diferenta
mai! m-ai auzit ce te-am rugat?! sa vb cu cantarul meu?!
Anes ce-mi dai la schimb sa vorbesc cu cantarul ?
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5507 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 08:27:22
anes's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
[FONT=Georgia][COLOR=Navy].....
Deja te-am auzit ! Dar azi nu vreau sa-ti stric bucuria ,asa ca te cert maine !
....
Tu trebuie sa tii cu mine !
ms
iar cu sala... sau mai bine nu zic, ca tot la fel te vad?
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Anes ce-mi dai la schimb sa vorbesc cu cantarul ?
ce vrei tu Fulgutule dragutule si bunutule si ingerasule ... si mai cum vrei tu
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5508 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 08:34:21
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
ms pt felicitari! tere bucuroasa mai is

de ce sa nu mearga cu varza acra? ne zici cum a iesit! spor!
Pai o sa incerc . Dar trebuie sa gasesc postul tau mai intai..ca n-am notat reteta
de 3 oriiiiii ... fericito!acum te simti ca si felicitaaaaaari!!!!!!
Multumesc! Dar nu-mi vine ssa schimb tickerul inca...

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
ei, acu nici chiar balerina, numa ceva anisori de balet ... si o profa de toata admiratia. macar pe jumatate s-o fi ascultat
acu is mamica, nu balerina ci balenuta ... e ceva diferenta
mai! m-ai auzit ce te-am rugat?! sa vb cu cantarul meu?!
Fulguta , o mai lasi sa te roage de ulte ori? Vorbeste draga cu cantarul ala odata!
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5509 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 08:35:00
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Teroristo ,cum iti vin in cap asa idei,dar ai dreptate scapi de celulita ,nici mie nu mi-ar strica unul.
Atunci treci si fa un abonament la mine ,de nu te bat ......
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
ms
iar cu sala... sau mai bine nu zic, ca tot la fel te vad?
ce vrei tu Fulgutule dragutule si bunutule si ingerasule ... si mai cum vrei tu
Singurul lucru care-l vreau de la tine ,este sa fii fericita ca zi ,dar in fiecare zi ! Imi da-ti si mie starea voastra de bine,cand sunteti triste sunt si eu ! Asa ca daca faci ce ti-am zis sigur o sa slabesti cat vrei ! Iti garantez!
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5510 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 08:43:40
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Bine Fulguta drga ..te asteptam sa te intorci. Da poti sa faci zumba , daca ai si musafirii pe "cap"? Matinala mai esti..
sa vezi ce bataita primesti .. lasa ca te aparam noi ,sa scapi numai cu o mustrare.
Ma ajutati mai mult decat va dati seama.
Eu nu stiu daca tin azi zi de carne...poate o sa pap disociat pe mese azi. Dimineata carne , la pranz legume, seara lactate..
Cum ieri am avut succes de 3 ori (yupiii) , azi s-a vazut si la cantar ..54.8 kg.
Pup.
Felicitari si pentru tine ,dar nu te mai cantarii in fiecare zi !
Sa stii ca nu am putut ,am facut decat incalzirea si am facut ceva usor !
Am crezut ca pot,dar nu ma mai asculta corpul !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Multumesc! Dar nu-mi vine ssa schimb tickerul inca...
Fulguta , o mai lasi sa te roage de ulte ori? Vorbeste draga cu cantarul ala odata!
Vorbesc cand vreau eu ,nu cand vrea ea,ce ea ma asculta pe mine mereu ? Glumesc !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
calorii, dieta, forum, jurnal, jurnale, masca ten mixt, slabire, slabire 30 ani, slabit, slabit 30 ani, slabute, slabute 40 ani, slabute 50 ani, tratamente riduri, ulei de masline, ulei de ricin


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ce inaltime ai vrea sa ai? Slabuta Despre noi, ... femeile 42 08 iun 2013 09:46:18
Hai sa ne cunoastem mai bine :) Luna Jocuri pe forum 283 04 iul 2012 21:49:59
Vreau sa slabesc 30 kg anonima Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 30 - 40 (kg) 68 01 iun 2011 17:12:57
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole