View Single Post
  #5518 (permalink)  
Vechi 06 ian 2014, 10:41:57
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 35
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Citat:
Anterior postat de mihastef Vezi mesajul
Buna dimineata tuturor!

Deci Anamaria sa inteleg ca doar in ziua de vitamine ai voie 100 g nuci,seminte pe care le imparti in 4 sau in orice zi?
Reteta aia alb/negru cu banane vreau sa o fac si eu.
Eu momentan sunt multumita ca am rezistat pana acum,sper sa trec cu bine si de ziua asta,asta mi se pare cea mai grea si cred ca si cea de apa va fi foarte grea,pe aceea a tinut-o careva pana acum?Nu cred ca as rezista 1 zi intreaga fara mancare.
sincer Miha decat sa mananc fructe si sa ma rda stomacul mai bine beau doar apa....mie nu mi se pare asa grea ziua de apa,eu in ziua de apa ies in curte sa fac curat si ma uita Dumnezeu pe acolo,imi aduc aminte seara ca nu am mancat nimic...cu alte cuvinte daca ma iau cu treaba trece repede ziua.

Citat:
Anterior postat de anamaria petreus Vezi mesajul
e permisa cacao. Eu mi-am facut aseara pt azi la vitamine "alb-negru cu banane" care contine si cacaco. Sper sa fie buna. Deasemenea mi-am mai inmuiat niste caise deshidratate in apa calduta cu rom (de aseara) si mai imi fac niste mere copate cu nuca,stafide si putina miere (putina de tot). Poate bag si o supa de zarzavat

Si eu imi fac mancarea de dinainte ca asa stiu ca nu gafez. Cu bebita mea nu apuc sa imi fac zilnic mancare,plus ca tre sa le fac si alor mei si atunci imi fac intr-o zi pt toate cele 3 zile (p,a,c) si imi e mult mai usor . De exemplu azi bag la cuptor un muschiulet de porc umplut cu carnati si pt amidon mi-am facut un pilaf de orez cu mazare si morcovi,iar la carbo am in plan paste cu soo de ciuperci pleurotus

chiar o sa caut si eu retete pentru ziua de vitamine,suna interesant "alb-negru cu banane"
Eu cand intru in bucatarie stau cate o zi intreaga...suntem si multi si fiecare are preferinte.
Răspuns cu citat