View Single Post
  #552 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 08:11:35
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus...

Draga mea Lidiuta, da inca ma tin de treaba dar am multe pe cap si uneori obosesc..mental. Acolo e problema mea..ma doboara mental multe din ce tin.."in ganduri"..
Ha..cum am timp de toate?!?..alerg mult..toate suntem niste superwomen!! Ma trezesc la 5 dimineata si ma culc la miezul noptii. Reusesc sa fac cam ce imi propun in cursul unei zile...Inca ma simt .."fortoasa"..sa vedem pana cand.

Maine avem zi de cantar si eu si fiica-mea. Scumpica mea copilita a fost muult mai cuminte decat mine deci la ea sigur se va simti la cantar..Dar..vedem maine!!

Meniul meu pentru maine 20 Octombrie, 2010:

6:30 - un pahar cu apa calduta si cu o felie de lamaie
7:30 - cerealele speciale Ezekiel, doua linguri seminte in, lapte soya, albusul de la un ou fiert si 4-3 baby rosii
10:30 - 3 linguri cottage cheese si 5 capsuni proaspete
13:30 - 3 linguri de mancarica fasole verde, 2 linguri de fasole boabe si 2 feliut emici de pui la gratar
16:30 - o portocala, 2 feliute de pui la gratar
20:00 - un castron mic de salmon stew (un fel de peste cu legume..mai zemos)

asta seara am fost la gym..am facut weights o ora si 15 min de eliptical!!

va pup pe toate

Mona..ma bucur ca mai intrii pe la mine prin jurnal. Eu am zilele astea al naibii de mult de munca la serviciu si nu mai am mtimp sa stau cu voi la vorbe si taree va duc dorul! Dar trece si revin eu la voi!!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].