View Single Post
  #5528 (permalink)  
Vechi 23 mar 2014, 15:05:34
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XIII)

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul


Si eu am fost atrasa azi toamna, imi placea la nebunei shake-ul lor, m-am inscris la curs, si dupa prima ora am renuntat. Erau foarte insistenti si ma chemau zilnic la tot felul de intrunuri.Si-acum ma cauta, doar ei asa se ridica prin munca celor de jos. Aveau o cutiuta cu tot felul de pastile, si nu mi-a placut ca efectiv insistau sa consumi la randul tau,dar produsele erau extrem de scumpe.
Eu nu am fost la ei dar au fost niste colege. Au luat prafurile lor si le-au dat si telefonul meu ,stiind ca sunt cu slabitul. M-a tot sunat o tipa si insista sa vin. Initial am refuzat-o politicos,apoi cand am vazut ca tot ma suna ,i-am zis scurt ca eu nu cred in porcariile lor! Practic e o afacere ca oricare,cu salariati care isi iau salariul din prafurile vandute fraierilor!
Eram intr-o zi in autobuz si langa mine statea o salariata de la herba. Vorbea la tel cu alta colega de a ei si zicea mereu ca nu ii raspunde lumea la tel sau ca cele care au luat prafurile nu au mai venit sa ia mai departe,lunile urmatoare! Povestea ea acolo de cineva care a luat sa slabeasca si ca acum o tot chemau sa isi cumpere pt mentinere! Alti bani alta distractie!
__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui rozica1965:
Alynuta (23 mar 2014), Ema55 (27 mar 2014)