View Single Post
  #554 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 16:51:54
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus...

ehh eu in weekend mai gust cate ceva care nu ar trebui sa fie in meniu!! De-aia zic..(un martini, un vin..o feliuta de ..ceva) Plus ca eu sunt mai avansata in varsta..deh!

Deci..la doua saptamani de schimbare de dieta si miscare zilnica ea a dat doar un kilogram. Era dezamagita dimineata dar am incurajat-o ca e ok. De fapt 500gr pe saptamana nici nu e foarte rau..desigur ca se poate si mai bine dar ea e musculoasa si in fine..o sa vedem.

Euuuu..haaaa! am dat saptamana asta doar 400 grame! Mai bine decat nimic!! Mda..sambata merg la o nunta..ce sa mai zic!! Aaa..pai ce sa zic..zic ca nu stiu daca ma incape rochita la care visez eu ..nu am idnraznit sa o trag pe mine..vad eu.

Ziua mea a inceput si ma tin de meniul stabilit. Am niste sedinte..pranzul nu ma atrage deloc, deloooc..dar asta e trebuia sa termin din frigider.

Motivatie..pe azi?!? sa incap naibii in rochia aia pentru nunta de sambata..mama ei de treaba!!

va pup pe toatee
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].