View Single Post
  #560 (permalink)  
Vechi 09 ian 2011, 23:16:10
ayssa's Avatar
ayssa ayssa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 ian 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Dukan
Date: 164cm, 100.5kg
Mesaje: 1.694
Aprecieri acordate: 171
Am fost apreciat(a) de 204 ori in 146 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s (etaj I)

Dragele mele,
Am lipsit cam mult in seara asta dar am citit tot ce ati scris....
Am fost foarte cuminte, mai cuminte decat am crezut ca pot fi...
De le plimbare am ajuns la o prietena in vizita si nu va puteti imagina ce bunatati mi-a pus in fata.... eclere, prajituri cu visine, salata de vinete.... nu mai continui ca va fac pofta si voua.... Am salivat, am salivat si am tot salivat dar nu am gustat nimic.
Nici mie nu-mi vine sa cred... mai ales ca eclerele sunt favoritele mele...
Frumoaso imi pare rau de masinuta ta, dar bine ca esti tu sanatoasa... ca aceste greutati vin si trec... altele sa nu fie.
Dna Maria si eu incep sesiunea, marti am primul examen si tot asa pana in 13 februarie, dar voi incerca sa mai intru pe forum. NU cred ca voi rezista fara sustinerea voastra.
Vadina sincer m-as bucura sa iesim la o apa plata cu lamaie... Poate ne dam intalnire intr-o zi....
Bun venit celor noi si mult succes celor ce incep dieta de maine.
Va voi ajuta si eu cu fotografii daca pot.

Azi am papat Amidonuri.... 2 portocale de dimineata, cartofi fierti, cu o ceapa cubulete si putin ardei si ketchup si salata de castraveti la pranz si seara.
Am procedat corect sper eu...
Va pup si va urez noapte buna... Eu mai raman ca am de scris la liceenta.
ayssa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2614 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2097 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1323 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]