View Single Post
  #560 (permalink)  
Vechi 01 feb 2011, 16:37:18
adriana21's Avatar
adriana21 adriana21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 29 dec 2009
Locaţie: Deva, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Rina
Date: 159cm, 58kg
Mesaje: 1.217
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)

Bine ai venit printre noi,Miha!Si eu am cautat mult timp dieta potrivita si in momentul in care am descoperit SB am zis ca asta e cea mai potrivita dieta pentru mine.I-am povestit despre ea si logodnicului meu care si el are probleme cu greutatea(e fost sportiv de performanta) si i s-a parut super simpla de tinut...si asa si este!Am comandat cartea,am citit-o de 3 ori pana acum ca sa fiu sigura ca am inteles ce vrea sa zica autorul si ne-am pus pe treaba!Sincer,nu simt ca sunt la dieta,ba dimpotriva,pot sa-mi fac si unele pofte,chiar si pe cele de dulce,mi-am facut un program de luat masa,inainte mancam haotic,de nu stiu cate ori pe zi,desi era putin,luam in greutate.Acum iau 3 mese si 1-2 gustari(seminte,alune...),poftele de dulce au disparut si am inceput sa scad in greutate.Sunt in a 2-a saptamana in faza1 si am de gand sa mai tin 1.Logodnicul meu,aceeasi poveste...Documenteaza-te si pune-te pe treaba.E foarte bine ca ai sprijinul familiei tale,e mult mai simplu cand e cineva alaturi de tine decat atunci cand esti singur.Nu e usor,dar se poate!!!!!Spor si numai bine!