View Single Post
  #56032 (permalink)  
Vechi 20 apr 2016, 21:26:06
kartika's Avatar
kartika kartika este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 mai 2011
Locaţie: teramo / mures, Italia
Dieta: Rina 90
Date: 170cm, 90kg
Mesaje: 1.668
Aprecieri acordate: 1.530
Am fost apreciat(a) de 1.878 ori in 1.097 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Buna seara!
Sunt mesagerul Ellei,slabuta cu vechime si care-mi spune ca va citeste de pe telefon dar nu stie de ce nu poate posta.A slabit aproape 50 de kilograme in 11 luni tinand Dukan,apoi a avut o perioada de 7 luni in care nu a vrut sa auda de carne,perioada in care a mancat foarte multe citrice.A reluat Dukan si a slabit din nou,nu asa de mult ca la inceput dar este multumita.A citit peste tot si nu a gasit informatii pe forum la ceea ce o framanta,de aceea va intreaba:
-slabind foarte mult i s-au lasat sanii(spune ca natura a fost darnica cu ea)transpire foarte tare,si uneori are rani si mancarimi.A fost la medic care I-a zis sa se spele foarte des,crema de galbenele si sutien de bumbac.Slabind mult ,grasimea de pe partile interioare ale picioarelor s-a cam topit,pilea atarna si la mers ii produce mari dureri.A incercat multe retete"minune" de pe internet dar fara rezultat,de aceea va cere ajutorul.
__________________
Jurnal kartika
Sa nu intorci fata ta de la izvorul lacrimilor mele,Fecioara,care ai nascut pe Hristos,Cel ce a sters lacrima de pe fata tuturor!






Acest membru apreciaza mesajul lui kartika:
rozica1965 (20 apr 2016)