View Single Post
  #5690 (permalink)  
Vechi 20 sep 2010, 17:19:19
sunshine's Avatar
sunshine sunshine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de adina90 Vezi mesajul
fetelor sa va intreb si eu cva. mi s-a terminat abonamentul la aerobic . ma duceam la un tip. facea 2 ore ! nu am rezistat niciodata atat evident.sa zik ca stateam o ora jum cel mai mult o ora 50 da ma distrus ! facea si aparate si aerobic. nu il suportam uram si akm pt k mi s-a term as vrea sa ma duc aici la mn la bl s-a facut un aerobic d un an asa exact peste strd e mai convenabil. dar are program d o ora de aerobic. voi cum stiti? e prea putin o ora? va pup
Nu cred ca este prea putin. Eu cand mergeam la aerobic, atat era ora 50 min. Ce i drept spre final, dupa ce aveam deja rezistenta cateodata steam si la 2 ore una dupa alta.
Poti sa faci si tu asa, dar pt inceput este ok si 1 ora
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]