View Single Post
  #5726 (permalink)  
Vechi 24 ian 2014, 10:09:01
mihastef's Avatar
mihastef mihastef este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 11 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Rina's 90
Date: 160cm, 79kg
Mesaje: 153
Aprecieri acordate: 45
Am fost apreciat(a) de 104 ori in 85 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Buna dimineata fetelor!Beti cafeaua si cu mine?
Nu am mai intrat de mult pe la voi,am avut cateva probleme cu internetul si curentul electric si n-am mai putut intra.
Sunt foarte dezamagita de mine,m-am ingrasat 2 kg,cred ca se datoreaza si stresului pt ca de dat iama in frigider nu am facut-o,dar nici regulule de baza ale Rinei nu le-am mai respectat.
Vroiam sa va intreb ce parere aveti voi de spirulina,chiar taie pofta de mancare,a incercat careva?
Pt ca asta este problema mea,nu mananc mult dar bag des,destul de des.Tot simt un gol in stomac pe care nu-l pot potoli cu nimic.Asa reactionez eu pe fond nervos,as putea manca o masa intreaga si nu m-as satura,din contra parca imi este si mai foame.
Incerc sa nu-mi pierd speranta ca voi deveni o slabuta,inca mai am timp pana la vara,astept sa treaca luna asta grea si o sa ma pun serios pe treaba.Promit solemn.Asa ca fetelor nu ve-ti scapa de mine.Sper doar sa nu ajung iar la kg din nainte.
__________________
Jurnal de slabit Mihastef


mihastef, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1982 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1465 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui mihastef:
costina89 (25 ian 2014)